יוני 16

ירין שחף למען הקהילה – פרויקט של נתינה

 

מי שבחר באיפור כמקצוע, בחר לגעת באנשים – מבחוץ ומבפנים, ברגישות ובעדינות. בית ספר לאיפור "ירין שחף" בוחר לתת מהכישרון, האהבה והידע של תלמידיו לכלל הקהילה ובעיקר לחולים והחלשים שבה. כל נתינה לזולת היא גם קבלה ממנו, והיד המאפרת יוצאת נשכרת.

 

 

מושיטים מכחול איפור לעולם יפה יותר-

ירין שחף מדבר על הפרוייקט "ירין שחף למען הקהילה":

"כמורה לאיפור וכמנהל בית ספר לאיפור, שמתי לי למטרה, מלבד גידול דור חדש של מאפרים, להקנות להם ערכים של רגישות ותרומה לחברה. אנו בבית הספר לאיפור, מחנכים את תלמידינו ובוגרינו לתרום מהידע שלהם, מכישרונם ומזמנם לטובת אוכלוסיות חלשות וילדים חולים. התוצאה – המאפרים יוצאים נשכרים!

בכל אירוע בו הם משתתפים, הם מתרגלים את עבודת האיפור על מגוון שלם של אוכלוסיות – התנסות שבנוסף לתחושת הנתינה המספקת, מוסיפה ידע פרקטי ומגבירה את ביטחונם העצמי. כמאפר ותיק אני יודע שמאפר מוצלח הוא כזה הקשוב ללקוח, היכול 'להרגיש' אותו והגורם לו להיות מרוצה. עבודת האיפור בהתנדבות היא תהליך שהופך כל מאפר למאפר טוב יותר. הרצון שלנו לרצות את החולה או הנזקק ולהוסיף שמחה לחייו, הופך אותנו לאנשים קשובים יותר וכאלה שיכולים, בכל איפור שהוא, להגיע לריצוי מלא של הלקוחות."

הידיים המאפרות נוגעות בקהילה -

פעילות בית ספר לאיפור למען הקהילה

בית ספר לאיפור ירין שחף שולח מאפרים, מצוות המורים והתלמידים כאחד, לאפר בבתי חולים ובתי אבות, בתצוגות אופנה, מופעים וכנסים, שמהווים מנוף לגיוס כספים לעמותות שונות. ביה"ס מעניק מדי שנה, מלגות לימודים חינם לעשרה תלמידים מרקע קשה, כדי לתת להם סיכוי לעתיד טוב יותר.

רשימה חלקית של העמותות והארגונים להם אנו נותנים יד: עלם, האגודה למלחמה בסרטן, האגודה למען החייל, כתף לחייל, איל"ן, בית השאנטי, איגוד סיסטיק פיברוזיס, מיח"א, בי"ח לילדים דנה, בי"ח שניידר, אוניברסיטת ת"א, עמותת חיים לילדים חולי סרטן ועוד.

במסגרת ההרשמה ללימודי האיפור בבית הספר אנו מאפשרים לכל נרשם/ת להתנדב כמאפר/ת , ולאפר בפרויקט ההתנדבות למען הקהילה.

אנו רוצים להודות מקרב ליבנו לבוגרי ביה"ס אשר איפרו במסגרת הפרויקט 'ירין שחף למען הקהילה'. אנו גאים בכם כמאפרים וכבני אדם נפלאים.

כתבות נוספות באותו נושא

 • המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי
  המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי החג האהוב על המאפרים הגיע, ועימו מגוון רעיונות, השראות וחלומות המתגבשים להם אט, אט לכדי יצירות איפור צבעוניות ומושקעות. זה לא סוד שבבית הספר למקצועות היופי של "ירין שחף" חג הפורים הוא רק סיבה "רשמית" לחגיגה… כאן מסתו...
 • טרנדים לקיץ 2014
  צבעי פסטל ענוגים כל מאפרת יודעת שהקיץ האחרון נשלט על ידי צבעי פסטל בגרסת האקסטרים שלהם. הצבעוניות העזה ממשיכה איתנו גם לקיץ הקרוב– בגרסה מעודנת יותר. צלליות בגווני גלידה הן הטרנד החם של הקיץ הקרוב, והן יראו הכי טוב אם יונחו על גבי בסיס (מייק-אפ) בהי...
 • איפור יופי קלאסי
  איך הכל התחיל? איפור יופי קלאסי שואב השראה מהאיפור ההוליוודי של שנות ה-50, שכבש את העולם המערבי בסערה דרך מסכי הקולנוע. פניהן של כוכבות הקולנוע היו צריכות להיראות מושלמות ונטולות פגמים כדי להיראות היטב על המסך הגדול. צורך זה הוליד תרבות איפור חדשה, ...
 • ענבל כהן - גולנזר מגשימה...
  ענבל, בוגרת מגמות איפור ועיצוב תסרוקות, רק בת 18 אבל לוח הזמנים שלה כבר מלא עד אפס מקום באיפור וסירוק לכלות והפקות, וכל זה לפני הגיוס הקרוב לצה"ל.
 • ירין שחף מלמד בגרמניה
  בחודש האחרון שוב טסתי לברלין ( בפעם המי יודע כמה ) בכדי להעביר שעור לבוגרי בית ספר לאיפור. בד"כ שאני מגיע לגרמניה, אני מנסה לתאם את ההרצאות שלי ב 2 בתי ספר לאיפור.
 • תחזיות היופי ועיצוב גבות
  "העיניים הן החלונות לנפש", משפט שאין חולקים עליו ואנו כמאפרים שמחים לאמץ כשאנו בוחרים להעניק דגש באיפור לאזור העיניים ופחות לאיפור השפתיים. כאנשי שיחה, ובעיקר בתקשורת היומיומית אנו מביטים איש לרעו הישר לעיניים ומיד יוצרים את הקשר הראשוני בעולם החברתי...
 • ההפקה שעשתה לנו את החודש...
  כמו בכל מקצוע בעולם, האנשים העוסקים במלאכה מתוך אהבה אמיתית הם אלה המגיעים לתוצאות המרשימות ביותר. לפניכם הפקה מדהימה בה כל המשתתפים התכנסו לשם מטרה אחת בלבד: חדוות היצירה.
 • טיפים באיפור לכל כלה
  כבר החלטת – את לא תתחתני בלי איפור מקצועי! עכשיו את צריכה להכין את עצמך כדי להגיע אל כסא האיפור כשאת נינוחה, מסודרת ובטוחה. לשם כך עלייך לשנן כמה טיפים, שיאפשרו לך להיראות במיטבך ביום היפה בחייך.
 • כלות חורף 2014
  את האיפור של כלות 2014 , נפגוש מעט ביישני, שקט ובעיקר אצילי. מגמות האיפור בעולם היופי מצביעים על חזרה ליופי הטבעי והעור המושלם.
 • סטיילינג שחור לבן
  כשבוחרים בשני גוונים מונוטוניים לכאורה, שחור ולבן, להרכבת מלתחה, לרגע קל נדמה כי מנעד האפשרויות צר מאוד וההיצע יהיה דל ומשעמם, אך כשפונים לתלמידי מגמת הסטיילינג בביה"ס "ירין שחף" באתגר זה, ניתן להיות סמוכים ובטוחים שהם יוציאו את המקסימום משני צבעים ב...
 • סטיילינג בארץ – כל ההתחלות...
  סגנון לבושך גורף מחמאות על בסיס יומיומי? את יכולה לצאת לנופש עם שמלת ערב שחורה אחת ולאבזר אותה באופן שיגרום לבן זוגך לחשוב שנסחבת עם מלתחה שלמה? החברות לא זזות לקניות בלעדייך? כנראה שניחנת ביכולת סטיילינג מופלאה ואולי הגיעה העת לעשות עם זה משהו...אנו...
 • טיפים לכלות שבדרך
  מי לא רוצה להראות מושלמת ביום החתונה? שעור הפנים יראה זוהר, חלק ומושלם, שהאיפור יונח בקלילות והעמידות תחזיק לאורך כל הערב, התסרוקת תחמיא, הסומק יחטב והמחמאות יאספו אט, אט...אז איך עושים זאת?סודות מעולם הכלות- הנה מתחילים...