כשירין שחף התחיל לבנות את הטרנד, דבר ראשון שהוא עשה, זה להסיר מנעלי הסניקרס הלבנות שהציגו את הטרנד הקודם, "מדיקל שיק", את כל המוטיבים שאפיינו אותו. בטח אתם זוכרים- היו שם מזרקים, דגמים של מוח וכו'...
במקומם, התחיל ירין שחף לייצר את הנעליים המייצגות את הטרנד הבא..
הוא הדביק וגזר מוטיבים הקשורים בבתי מלוכה, כתרים ותחרות לנעליים חדשות --> עד ליצירת הדגם המושלם.
אנחנו מזמינים אתכם לראות צעד אחרי צעד את תהליך היצירה.

אוגוסט 04

אושר אופנתי

 

בעידן הנוכחי, שבו כוחן של הרשתות החברתיות ושל המדיה עצום, וכמעט כל אחד מאיתנו מטפח חממה וירטואלית משלו, מושג האושר נעשה ויזואלי יותר מתמיד. אנחנו משקיעים דקות ואפילו שעות ארוכות ביום כדי להציג את האושר שלנו לראווה באמצעות סטורי באינסטגרם, פוסט בפייסבוק או תמונה שהעלינו לרשת. כך גם בחיים האמיתיים - אנחנו שמים את עצמנו במרכז, הופכים לשחקנים ראשיים במופע של חיינו, והכל סביבנו צבעוני יותר, מלכותי ושמח יותר מאשר בעבר. וכשהחיים לא מזמנים לנו סיבות מספיק טובות כדי להיות מאושרים באמת, אנחנו מייצרים לעצמנו אושר מלאכותי. מה שרבים מאיתנו לא יודעים, הוא שאושר מלאכותי הוא לא פחות איכותי ומוחשי מאושר טבעי.

בטח ראיתם שלאחרונה עשינו בלאגאן בבית הספר ותהיתם "מה קורה פה"?
בגלריה נתלו וילונות שמזכירים תיאטרון, מילאנו את החניה בקיר מלא עלים וצמחיה.. הטסנו דוגמן מברלין ובכלל האינסטגרם של ירין שחף מלא בפרחים. 
אז בטח הבנתם שאנחנו כבר בצעד הבא...
בחודש האחרון סיימנו לצלם את מגזין תחזיות הטרנדים לשנים 2020/2021
כדי לספק את חוש הסקרנות של כולכם, הנה טיזר:

מוזמנים להתרגש איתו ביום הראשון ללימודים.
צילום ועריכה: יעל בר כהן לסטודיו ירין שחף

יוני 12

צבעי קיץ


אי אפשר לפספס את העובדה שהקיץ כבר כאן: השמש מלווה אותנו עד שעות הערב המאוחרות, החופים ובריכות השחייה הופכים שוב לאטרקציה הכי אהובה שיש, המזגנים פועלים שעות נוספות ויותר מהכל - הצבעים הנועזים והשמחים ממלאים שוב את ארון הבגדים. ובקיץ הזה, הכל הולך.

קבלו אותו –איפור העיניים המעושן החדש. הוא אוורירי ורך, בגוונים מטאליים חצי שקופים, אין לו גבולות ברורים או חדים, והוא מפנה מקום גם לשפתון דומיננטי ו"מקפיץ". 

עמוד 1 מתוך 71