קורס איפור - SPECIAL EFFECTS

משך הקורס:

22 מפגשים

קהל יעד:

מאפרים

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס?

קורס זה הוא אחד מתחומי ההתמחות המרתקים ביותר מבין המסלולים הנלמדים ב"ירין שחף". במסגרת קורס SFX תלמדי טכניקות ייחודיות לאיפור בתחומי הטלוויזיה, הפנטזיה והבמה. מאפרת שהגיעה מתחום איפור יופי לקורס זה, תיכנס לעולם איפור חדש ותגלה שאין גבול לדמיון במקצוע זה. תכנית הלימודים המקיפה ביותר בארץ בתחום האפקטים המיוחדים כוללת שיעורים בנושאים: יסודות הרישום והפיסול, ציורי פנים, איפור דראג, איפור במה ותיאטרון, פיסול ותוספות מחומרים שונים כמו שעווה, לטקס, סילקון וג'לטין, הזקנה, פציעות, כוויות, עבודה עם שיער ליצירת זקנים ושפמים, יצירת תבניות, פיסול שיניים בטכניקות שונות, יצירת לייפ קאסטינג (Life casting) ועוד.

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים מובילים מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. ירין שחף בוחר בקפדנות את צוות המורים ואף מלמד בקורס את שיעור הדראג.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

לימודי התמחות במסגרת קורס זה מיועדים למאפרים בוגרי כל בתי הספר לאיפור, האוחזים בתעודת לימודי איפור מקצועי (בתחומי היופי, כלות וצילומי סטילס). זהו קורס איפור אידיאלי למאפרים המעוניינים להתמחות בתחום מרתק במיוחד ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה שלהם. הלימודים במסגרת קורס זה אינם דורשים ידע מקדים בלימודי ציור או כל רקע אמנותי אחר.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבלי – ערכה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. מוצרים בערכה זו משלימים את המוצרים של קורס האיפור המקצועי ובעזרתם ניתן לתרגל את כל האפקטים המיוחדים שנלמדים במהלך הקורס.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

קורס זה מעניק למאפרים התמחות בתחומים מבוקשים ביותר: סרטי קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון, תצוגות ועוד. מאפר יופי בלבד אינו יכול לספק את צורכי ההפקות אשר דורשות איפורים מסוג זה. כמו כן, מדובר בסוג איפור שנכנס בצעדי ענק גם אל חיי היומיום. בעידן הנוכחי של חתונות קונספט, דוכני איפור בימי הולדת והפקות פרטיות במועדונים – הגבולות מיטשטשים וכל הפקה קטנה או בינונית היא פוטנציאל לתעסוקה בתחום איפורי גוף ופנטזיה. עולם הדמיון שייך היום לכולם!

מהם הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר?

• במסגרת קורס זה מתקיים יום צילום, במהלכו צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק האיפור.
• השתלמויות מקצועיות – כל תלמיד מקבל 1,250 ₪ לטובת השתלמויות מקצועיות,
הן בנושא של הקורס והן בנושאים משלימים מעולם הביוטי.
• ימי צילום – כל תלמיד מקבל 20 ימי צילום בסטודיו בית הספר לצורך בניית תיק עבודות מקצועי.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס SFX, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי – ללא תשלום. 
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודה בינלאומית בהתמחות לאיפורי קולנוע במה ותאטרון.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן