קורס איפור לכלות וערב - BEAUTY

משך הקורס:

13 מפגשים

קהל יעד:

15+

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס?

בקורס זה תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות. מסלול ירין שחף – ביוטי מכשיר את תלמידיו להתמחות באיפורי יופי, איפור כלות ואיפור לאירועים. במהלך הקורס תרכשי מגוון טכניקות עבודה ממיטב המורים, ובקו הגמר של הקורס יהיו לך הכלים בכדי לגבש טכניקה אישית משלך. חלק מתכני הקורס הם: הכרות עם עולם האיפור, טיפוח העור, מורפולוגיה, איפור יופי לכלות ואירועים, התאמת צבעים ועוד.

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים מובילים מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.
ירין שחף בוחר בקפדנות את צוות המורים ומלמד בקורס את השיעורים המתקדמים. בנוסף, בסיום הלימודים פוגש ירין שחף, כל תלמיד לפגישה אישית לטובת מעקב ובדיקת הישגים.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

המסלול מתאים לכל המבקשים להגשים חלום ולהיות חלק מעולם האיפור המקצועי ללא כל ניסיון קודם. כמו כן, מסלול לימודים זה מתאים לכל אוהבי היופי והאסתטיקה, המעוניינים לשדרג ולמקצע את הידע הקיים ברשותם. שערי המסלול יקדמו בברכה את אלו שמקצוע האיפור הוא משאת נפשם ומעוניינים להפוך את האיפור למקצוע העיקרי שלהם, את אלו המעוניינים באיפור כמקצוע משני ואת אלו המעוניינים להעשיר את הידע שלהם ורוצים ליהנות מלימודים חווייתיים.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבלי – ערכה עשירה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. כשהרכבנו את הערכה חשבנו על כל פרט ועל כן ערכת מוצרי האיפור כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה. הערכה נבנתה מתוך חשיבה מעמיקה על מה שנדרש למאפר כדי לעבוד ולהשיג תוצאות מוצלחות. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה: סט מברשות, גווני מייק-אפ שונים, קונסילרים, צלליות, שפתונים, גלוסים, פודרות, עפרונות, ספוגיות למייק-אפ, פאף, פודרה ועוד.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בוגרי מסלול ביוטי יכולים לעסוק כעצמאים באיפורי כלות וערב או כשכירים בחברות קוסמטיקה, בסלוני כלות וכו'. תכנית הלימודים נבנתה במטרה לאפשר לכל בוגרי הקורס להשתלב מקצועית ולהצליח בתחום. בקורס האיפור תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות.

מהם הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר ?

  • השתלמויות מקצועיות – כל תלמיד מקבל 1,250 ש"ח לטובת השתלמויות מקצועיות, הן בנושא של הקרוס והן בנושאים משלימים מעולם הביוטי.
  • ימי צילום – כל תלמיד מקבל 20 ימי צילום בסטודיו בית הספר לצורך בניית תיק עבודות מקצועי.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלים התלמידים תעודת התמחות בינלאומית באיפור ערב ואיפור כלות. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרים, שזוכים לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לאיפור מקצועי.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס לאיפור במסלול BEAUTY התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הביטחון המקצועי – ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה", בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן