משך הקורס:

3 חודשים

11 מפגשים

קהל יעד:

כולם

תעודות:

תעודת התמחות

קורס גבות MASTER

קורס גבות Master מספק מסלול מקצועי יסודי ביותר ללימודי עיצוב גבות ושיטת המיקרובליידינג. בקורס זה תוכלי לרכוש את כל הידע והכלים על מנת לעסוק באחד התחומים המבוקשים והפופולאריים ביותר בעולם היופי והקוסמטיקה. הקורס מכשיר את תלמידיו להתמחות בעיצוב גבות על שלל תחומיו – החל מטכניקות וטרנדים לאיפור גבות, דרך עיצוב גבות באמצעות פינצטה, חוט ושעווה ועד לשיטת המיקרובליידינג באמצעות מחטים, שכבשה את העולם כולו. 

 

הקורס מורכב משיעור אחד העוסק בכל מה שצריך לדעת על איפור גבות, 4 שיעורים על עיצוב גבות באמצעות מריטת שיער ו- 5 שיעורים המלמדים את שיטת המיקרובליידינג. הקורס משלב בין לימודי תאוריה מפורטים, הכוללים הן שיטות קלאסיות והן טכניקות טרנדיות ועכשוויות, לבין לימודים מעשיים בלווי צמוד של מורה, הכוללים תרגולים על לטקס דמוי עור ועל מודליסטיות. 

מי מלמד בקורס מיקרובליידינג?

את הלימודים מנחים ומלווים טובי המורים בתחום, מאפרים, מעצבי גבות ומומחים בשיטת המיקרובליידינג מהשורה הראשונה. הצוות משלב בין מקצועיות ליחס חם ואישי לכל תלמיד/ה.

נגן וידאו

מה מייחד את “ירין שחף” מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של קורס גבות MASTER, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הביטחון המקצועי- ללא תשלום. 
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט “ירין שחף למען הקהילה” בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לך תעודת התמחות בתחום אשר תתווסף לתעודות הקודמות שקיבלת במסגרת לימודי איפור היופי.
תעודות אלה מאפשרות למאפרים להשתלב בהצלחה באחד התחומים הפופולאריים ביותר בענף האיפור.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס מיקרובליידינג?

בפתיחת הקורס תקבלי ערכה עשירה הכוללת את המוצרים והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים ולעבודה לאחר הקורס. הערכה הורכבה תוך חשיבה מעמיקה על כל הפרטים, מהגדולים ועד הקטנים ביותר, הנדרשים לעיצוב גבות באמצעים שונים – איפור, מריטת שיער ומיקרובליידינג. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה, בהם: מחטים ופיגמנטים למיקרובליידינג, בלייד (להב) אוניברסלי רב פעמי לחיבור כל סוגי המחטים, לטקס דמוי עור לתרגולים, סרום לאחר טיפול, פינצטות, מספריים, סרגל מדידה, עפרון שרטוט, שבלונות לגבות ועוד. 

צילום: בן לאון לסטודיו ירין שחף

מהם הכלים שמעניק ביה”ס למינוף הקריירה כמאפר וכמעצב גבות ?
בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו: 5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתכנית הלימודים הרגילה ו-20 ימי צילום (תקף לשנתיים מיום ההתנדבות).

לפרטים נוספים:
שלחי
גלילה לראש העמוד
1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
המשך
עוד צעד אחד וסיימנו, מלאי את פרטיך ותוכנית הלימודים בדרך אליך!
הקודם
אישור הפרטים
דילוג לתוכן