קורס BEAUTY MARKETING למאפרים

משך הקורס:

6 מפגשים

 

קהל יעד:

מאפרים

תעודות:

תעודת התמחות

אודות הקורס

כולנו מסכימים כי אין תחליף לכשרון, ניסיון וידע מקצועי בתחום האיפור. אך בעידן הנוכחי לא מספיק להיות "רק" איש מקצוע טוב: הצורך לדעת לשווק נכון את המקצוע שרכשנו לעצמנו ולהכיר את החוקים וכללי המשחק הנהוגים ברשתות החברתיות הפך להכרחי עבור כל עסק עצמאי ובמיוחד עבור עסקים שמתמקדים במקצועות הביוטי.
שיטות השיווק נהפכו למגוונות והן משתכללות כל הזמן כשלצידן מתפתחות ומשתנות גם הרשתות החברתיות השונות שדורשות ידע, מיומנות ומעקב אחרי עדכונים ופיצ'רים שבשימוש מושכל, יכולים לעשות לעסק שלנו רק טוב ולהפוך אותנו למותג ידוע, משגשג ומצליח לאורך זמן.

מטרות הקורס

יצירת חזון מקצועי, הצבת מטרות והשגת יעדים.
תדמית אישית – שיפור הנראות והתדמית שלנו בעיני קהל הלקוחות הפוטנציאלים.
לימוד שיטות ליצירת נוכחות בולטת ויציבה לאורך זמן ברשתות החברתיות, כזו שממגנטת אליכם מקורות פרנסה
הענקת כלים יעילים לשיווק אישי ומקצועי בעולמות ה-ONLINE- וה-OFFLINE.

למי מיועד הקורס?

לא משנה איפה למדתם איפור- אנחנו רוצים ללמד אתכם לשווק ולקדם את המקצוע שלכם, כדי שעוד ועוד אנשים ונשים ידעו על הכישרון שלכם. זו הסיבה שפתחנו את הקורס למאפרים בוגרי כל בתי הספר לאיפור באשר הם.
הקורס נבנה ספציפית עבור הדרישות הייחודיות של כל מי שעוסק במקצועות הביוטי. הוא מקנה מיומנויות ושיטות לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום השיווק האישי-מקצועי בעולם הרשתות החברתיות בשילוב התאמות ייחודיות ובלעדיות ששולבו בקורס עבור העוסקים במקצועות היופי.
שיטות הלימוד בקורס מבוססות על הרצאות פרונטליות, משימות, מטלות והפעלות שונות ומעבירים אותו מיטב אנשי המקצוע, איש איש בתחומו, על פי נושאי השיעורים עצמם.

מה לומדים בקורס?

בקורס יילמדו כל השיטות שיהפכו אתכם למותג מצליח, החל מבניית אסטרטגיה מקצועית וחזון אישי להצלחה, דרך צילום נכון של תמונות סטילס, צילום ועריכה של סרטוני וידיאו בסמארטפון, מיומנויות השימוש בפיצ'רים הפופולאריים ובאפליקציות המובילות, יצירת תכנים לרשתות החברתיות, מיומנויות השיווק ופילוח קהלי יעד, מיומנויות לכתיבה יצירתית ושיווקית, אופן העמידה מול קהל והעברת שיעורים ופרזנטציות וגם אמנות ה”נטוורקינג” (רישות עסקי) ואומנויות מכירה. הקורס כולל הן תכנים תיאורטיים והן סדנאות מעשיות.

מי מלמד בקורס?

הקורס מועבר, מונחה ומלווה על ידי מיטב אנשי המקצוע, המתמחים כל אחד בתחומו – שיווק, מיתוג, צילום, כתיבת תוכן, ניהול רשתות חברתיות ועוד. כל צוות המרצים שלנו מכיר את עולם הביוטי מקרוב ולכן כל התכנים בקורס מותאמים ליישום על פי הצרכים המשתנים של כל מי שעוסק/ת במקצועות הביוטי. כמו תמיד, כל השיעורים שלנו משלבים מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

אין צורך בשום ידע קודם בתחום השיווק והמרקטינג. אנו מלמדים את השיעורים ואת התכנים המקיפים מרמת "ידע אפס" וחומר הלימודים בנוי באופן שמאפשר התמקצעות לכל אחת ואחת במהלכו, בעזרת הכלים הרבים שמכשירים אתכם להיות עסק מוביל, כל אחד בתחומו.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמידים תעודת התמחות בתחום ה- BEAUTY MARKETING .

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן