צפו בקליפ הרשמי של השקת הספר TEXTURES.

בספטמבר האחרון הושק הספר "Textures - איפור – מרקמים, צבע, מילים" של ירין שחף בשיתוף עם הילה אלקיים, מאפרת, מורה בבית הספר וצלמת.
שנתיים לפני כן, כשהרעיון לשיתוף פעולה בין השניים התחיל להתגבש, הם לא העלו בדעתם שהוא הולך להוליד ספר ולפתוח צוהר לתערוכת האיפור הראשונה בארץ. הספר זכה לעיצוב אלגנטי ומינימליסטי שעליו היה אמון רועי צור, לכריכה שחורה שעליה תבליט אותיות כסופות בלבד ולדפי נייר ממוחזר, שמעניקים לו תחושה של ספר אמנות עוד לפני שפותחים אותו וצוללים לתוכו. כשעושים את זה, מתגלות בו תמונות של עבודות איפור יוצאות דופן ולא שגרתיות, שסובבות כולן סביב מרקמים וצבעים. לצד התמונות מופיעים מדי פעם טקסטים קצרים, הגיגים, מחשבות וחוויות, שכתב שחף.

במהלך קורס show נלמדים אפקטים מיוחדים בהם משתמשים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.

צוות המורים של המגמה מורכב מהמאפרים המובילים את הענף בארץ,
אשר מאפרים בתיאטרון, טלוויזיה וסרטים.
בסיום הקורס כל תלמיד מכין פרויקט גמר:
דמות עם איפורי אפקטים הכוללת גם הלבשה ואביזרים.

בית האופנה ״משכית״ בחר בצוות המאפרים ומעצבי השיער שלנו, לתצוגת האופנה של הקולקציה החדשה שלהם, אשר התקיימה בבית העיצוב ״אלמנטו״.
תודה לצוות מדהים:
מאפרים: גלי גרינפלד דרייר, אפרת יהב, פרלה רגן, ליה דוד, אושי כהן
מעצבי שיער: מיכל שיף, מתן כתב, עידן כהן ודורית לב

אוקטובר 31

שיעור באיפור

אם לא פעם תהית איזה סומק הכי יחמיא לך, איזה סגנון איפור הכי יתאים למבנה העין שלך ואיך באמת נכון לטפח את עור הפנים שלך, הנה דרך לקבל את כל התשובות – בתוך שעתיים.

איך להתלבש לערב החג ולהישאר צעירה, טרנדית ועדיין לא מתאמצת מדי? הסטייליסטית גלי גרינפלד מציגה - חמישה לוקים שונים לפתיחת שנה מתוקה במיוחד

עמוד 1 מתוך 68