קורס ריסים MASTER

משך הקורס:

6 מפגשים

קהל יעד:

כולם

תעודות:

תעודת התמחות

קורס ריסים Master מספק מסלול מקצועי יסודי ביותר ללימודי עיצוב הריסים באמצעות הדבקה, הרמה והלחמה. בקורס זה תוכלי לרכוש את כל הידע והכלים על מנת לעסוק באחד התחומים המבוקשים והפופולאריים ביותר בעולם היופי והקוסמטיקה. הקורס מכשיר את תלמידיו להתמחות בעיצוב ריסים על שלל תחומיו – החל מהדבקת ריסים, דרך הרמת ריסים ועד לטכניקות החדשניות ביותר להלחמת ריסים – שיטות שכבשו את העולם כולו. 

מה לומדים בקורס ריסים Master?

בקורס תלמדי את כל השיטות להדבקת ריסים בסגנון קלאסי תוך שימוש בשלל סוגי הריסים המצויים בשוק, טכניקות להרמת ריסים ויצירת “אפקט המסקרה” והלחמת ריסים בשיטה הקלאסית ובשיטת הווליום. כמו כן, נעסוק גם בשיטה החדשנית והבינלאומית ליצירת מראה “אומברה” בריסים. הקורס משלב בין לימודי תאוריה מפורטים, הכוללים הן שיטות קלאסיות והן טכניקות טרנדיות ועכשוויות, לבין לימודים מעשיים בלווי צמוד של מורה, הכוללים תרגולים על בובות ועל מודליסטיות.

איזה ידע מקדים צריך כדי ללמוד בקורס ריסים Master?

לא נדרש ידע קודם כדי ללמוד בקורס ריסים Master. הקורס מכיל תכנים מקיפים אודות התחום, החל מהבסיס, הכולל לימוד הדבקת ריסים ועד לשיטות הרמת והלחמת ריסים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. במהלך הקורס ניתנים כלים רבים המכשירים כל אחד ואחת לעסוק בתחום עיצוב הריסים. אם את עוסקת במקצוע נוסף בתחום היופי, כגון איפור, עיצוב תסרוקות, עיצוב גבות וכו’, תחום הריסים יכול להוות שירות משלים נפלא שתוכלי להציע לקהל לקוחותייך ומקור להכנסה נוספת.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס ריסים Master?

בפתיחת הקורס תקבלי ערכה עשירה הכוללת את המוצרים והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים ולעבודה לאחר הקורס. הערכה הורכבה תוך חשיבה מעמיקה על כל הפרטים, מהגדולים ועד הקטנים ביותר, הנדרשים לעיצוב ריסים בטכניקות שונות – הדבקה, הרמה והלחמה. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה, בהם: מגוון רחב של ריסים מלאכותיים, דבקים וחומרים ייחודיים להדבקה, להרמה ולהלחמה, פינצטות, מכחולים, מסקרות שונות ועוד.

מי מלמד בקורס ריסים Master?

את הלימודים מנחים ומלווים טובי המורים בתחום, מאפרים ומומחים בשיטות הרמת והלחמת ריסים מהשורה הראשונה. הצוות משלב בין מקצועיות ליחס חם ואישי לכל תלמיד/ה.

מהן שיטות הדבקת ריסים, הרמת ריסים והלחמת ריסים?

בשנים האחרונות טרנד עיצוב הריסים הולך וצובר תאוצה בארץ בפרט ובעולם בכלל. נשים רבות שמות דגש על הריסים ומבקשות מראה ריסים ארוכים, עגולים, עבים ובעלי נפח, בין אם מדובר באיפור ערב המיועד לאירוע מסוים, ובין אם במראה היומיומי שלהן. בעקבות כך, התפתחו כמה שיטות שונות לעיצוב ריסים, המאפשרות מתן מענה מדויק ככל הניתן למבנה העין, לצרכים ולהעדפות הלקוחה.

הדבקת ריסים היא שיטה נפוצה להארכה, עיבוי והענקת נפח לריסים הטבעיים באמצעות ריסים מלאכותיים. שיטה פופולארית זו מתבצעת במהירות יחסית, בעיקר על ידי מאפרים מקצועיים, ומטרתה להשלים את מראה האיפור ולהעניק ללקוחה מענה בהתאם למבנה הריסים הרצוי והמתאים לה ביותר. הדבקת ריסים עמידה לכמה שעות עד כמה ימים ומאפשרת הסרת הריסים בקלות, במהירות ובאופן עצמאי.

הרמת ריסים היא שיטה הנעזרת בריס הטבעי בלבד ומעניקה מראה טבעי של שימוש במסקרה. בטכניקה זו מודבקים הריסים כלפי מעלה, מקובעים בצורה הרצויה ונצבעים בחומרים כימיים כגון קרטין. הרמת ריסים עמידה לתקופה של בין חודשיים לשלושה.

הלחמת ריסים או שזירת ריסים הינה תהליך שבו מצמידים לריס הטבעי ריסים מלאכותיים באמצעות דבק חזק ועמיד, על מנת ליצור מראה ריסים ארוכים, עבים ובעלי נפח. טיפול זה יכול להתבצע בשתי דרכים: באמצעות ריסים בודדים, המאפשרים הוספת ריסים מלאכותיים באופן סלקטיבי, או קו ריסים מלא, המקנה את האורך, צורת ההתעגלות והצבע של הריסים, בהתאם לרצון הלקוחה. טיפול זה עמיד לתקופה שנעה בין שלושה שבועות לחודש.

מלבד הטכניקות עצמן, בקורס תלמדי כל מה שצריך לדעת עליהן באופן המקיף ביותר, כגון היגיינה, מחלות עיניים, הדרכת הלקוחה לפני ואחרי הטיפולים, התמודדות עם בעיות אפשריות, תחזוק ושימור הציוד ועוד, והכל תוך כדי תרגול ועבודה מעשית בליווי מקצועי צמוד.

מה מייחד את “ירין שחף” מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של קורס ריסים MASTER, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט “ירין שחף למען הקהילה” בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.

מהם הכלים שמעניק ביה”ס למינוף הקריירה?

  • השתלמויות מקצועיות – כל תלמיד מקבל 1,250 ₪ לטובת השתלמויות מקצועיות, הן בנושא של הקורס  והן בנושאים משלימים מעולם הביוטי.
  • ימי צילום –  כל תלמיד מקבל 20 ימי צילום בסטודיו בית הספר לצורך בניית תיק עבודות מקצועי.

איזו תעודה מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לך תעודת התמחות בתחום עיצוב הריסים, אשר עשויה להתווסף לתעודות קודמות שקיבלת במסגרת לימודי יופי בתחומים אחרים.

תעודה זאת תאפשר לך להשתלב בהצלחה באחד התחומים הפופולאריים ביותר בעולם היופי החדש.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן