מגמת איפור

קורס איפור מקצועי - PRO

משך הקורס: 6 חודשים
מספר מפגשים: 25 מפגשים
קהל יעד: 18+

מה לומדים בקורס?

הקורס מספק את המסלול המקצועי היסודי והחווייתי ביותר ללימודי איפור מקצועי. בקורס זה תוכל לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות. מסלול ירין שחף PRO מכשיר את תלמידיו להתמחות באיפורי יופי, איפור כלות, איפור לאירועים, איפור לתצוגות אופנה וצילומי סטילס. במהלך הקורס תרכוש מספר טכניקות עבודה ממיטב המורים, ובקו הגמר של הקורס יהיו לך הכלים בכדי לגבש טכניקה אישית משלך. חלק מתכני הקורס הם: הכרות עם עולם האיפור, איפור ערב, איפור יופי לכלות ואירועים, איפור לצילומי אופנה, איפור לתצוגות ומופעי אופנה, איפור תקופתי ושיווק עצמי בעולם היופי.

הורד את תוכנית הלימודים

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים ותיקים, מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. ירין שחף בוחר בקפדנות את צוות המורים ומלמד בקורס את השיעורים המתקדמים. בנוסף, במהלך הלימודים פוגש ירין שחף, כל תלמיד ל-2 פגישות אישיות לצורך מעקב ובדיקת הישגים.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

אין צורך בידע מוקדם, כיוון שתוכנית הלימודים של הקורס מותאמת להבנת המקצוע מהבסיס. מסלול הלימודים של קורס PRO מתאים לכל המבקשים להגשים חלום ולהיות חלק מעולם האיפור המקצועי ללא כל ניסיון קודם. כמו כן, מסלול לימודים זה מתאים לכל אוהבי היופי והאסתטיקה, המעוניינים לשדרג ולמקצע את הידע הקיים ברשותם. במסלול זה לומדים תלמידים, שאיפור כמקצוע הוא משאת נפשם לצד כאלו המעוניינים בידע כללי באיפור ושוקלים להפוך את האיפור למקצוע משני.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבל - ערכה עשירה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים ולעבודה לאחר הקורס. כשהרכבנו את הערכה חשבנו על כל פרט ועל כן, ערכת מוצרי האיפור כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה. הערכה נבנתה מתוך חשיבה מעמיקה על מה שנדרש למאפר כדי לעבוד ולהשיג תוצאות מוצלחות. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה: סט מברשות, גווני מייק-אפ שונים, קונסילרים, צלליות, שפתונים, גלוסים, פודרות, עפרונות, ספוגיות למייק-אפ, פאף, פודרה ועוד.

 מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בוגרי מסלול PRO יכולים לעסוק כעצמאים באיפורי כלות וערב , בהפקות אופנה ומגזינים. אנשים המחפשים עבודה כשכירים, יכולים לעבוד בחברות קוסמטיקה, בסלוני כלות וכו'. תכנית הלימודים נבנתה במטרה לאפשר לכל בוגרי הקורס להשתלב מקצועית ולהצליח בתחום. בקורס האיפור תוכל לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות. בוגרי הקורס המצטיינים יופנו ע"י בית הספר לעבודות בטלוויזיה ובצילומים, לצורך רכישת נסיון פרקטי. 

 מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר ? 

  • המסלול כולל 2 ימי צילום, במהלכם צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק האיפור.
  • בוגרי מסלול זה אשר יסיימו בהצטיינות את הלימודים, ישלחו ע"י בית הספר לסטאז' במגוון תחומים: הפקות טלוויזיה, מגזינים, תצוגות אופנה ועוד..

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס לאיפור במסלול PRO, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
שיעורי חיזוק ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי- ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלים התלמידים 2 תעודות:

תעודת איפור מקצועי בינלאומית - מוענקת בסיום הלימודים.
תעודת השתלמות מטעם משרד התמ"ת - משרד התמ"ת מעניק לבוגרים, שסיימו את מסלול ה-PRO תוך עמידה בכל הדרישות – תעודת השתלמות באיפור מקצועי ממדינת ישראל. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרים, שזוכים לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לאיפור מקצועי.

האם ניתן ללמוד ע"ח הפקדון?

כן, חוק קליטת חיילים משוחררים מעמיד לרשות החייל המשוחרר ולבנות שירות לאומי, פיקדון אישי הניתן למימוש לטובת לימודי איפור.

  לחץ לקבלת תוכנית הלימודים  

קורס איפור מקצועי - PRO  
קורס איפור מקצועי - PRO  
קורס איפור מקצועי - PRO  
קורס איפור מקצועי - PRO  
קורס איפור מקצועי - PRO  
קורס איפור מקצועי - PRO  
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה