אוגוסט 05

זה לא הגיל, זה התרגיל

Sofiaworld/Shutterstock.com|| Sofiaworld/Shutterstock.com


כולנו רוצות לחשוב שלנצח נהיה צעירות, אך לזמן תכניות משלו ועלינו לקבלן בברכה (זה לא שיש לנו יותר מדיי ברירות...) אז צעירות לנצח כנראה שכבר לא נהיה, אבל מי אמר שאי אפשר להיות יפות לנצח? במקום לחפש בקדחתניות אחר מעיין הנעורים, פשוט אמצו מס' טיפים פשוטים שיעזרו לכן לקבל את שנות בגרותכן בסבר פנים יפות.

 

• האיבר הגדול ביותר בגופנו נוטה להלשין ולגלות את כל סודותינו הכמוסים; הוא זה שיסגיר שגרת טיפוח לקויה, הרגלי עישון, חשיפה לשמש וגם, איך לא, את אותות הגיל. כמובן שמומלץ להתחיל לשמור על העור מגיל צעיר אך חשוב לזכור כי מעולם לא מאוחר מדיי להתחיל במשימה הפשוטה אך הכה חשובה הזאת. אל תשאפו להשגת "עור צעיר" אלא תתמקדו ביצירת "עור בריא"; שנו את "שנת היופי" שלכן, שמרו על תזונה נכונה רוויית נוזלים, הקפידו לנקות את העור מהצטברות זוהמת היומיום והתמרחו בסרום ובקרם המתאימים לעורכן.

• מי אמר שבעלות עור בוגר לא יכולות להתאפר? שקר וכזב! נהפוכו, לפעמים קצת צבע מצליח ליצור מהפכים בלתי נתפסים, בתנאי שמיישמים אותו בצורה מחמיאה. כמו בכל שגרת איפור, יש להכין את העור וללחח אותו. הזנתו תגרום לכך ששכבת המייקאפ תראה טבעית ומחמיאה. ואם כבר דיברנו על מייקאפ, בחרו במייקאפ קליל ורווי לחות והניחו שכבה דקה ממנו.

מעט קונסילר בהיר על הקמטים השקועים "יגהץ" אותם אופטית, רק הקפידו לטשטשו ולהטמיעו במייקאפ ליצירת מראה הרמוני וטבעי.
את קיבוע המייקאפ עשו בקמצנות ע"י מ-ע-ט פודרה פן תדגיש את קמטוטי הפנים.


מקור: One bird/Shutterstock.com

• אחרי יצירת בסיס עור טוב, ניתן להשתעשע עם קצת צבע. התחילו מהגבות הנוטות להידלדל עם הגיל ותקנו את הנדרש: צורה מוגדרת ומילוי קרחות. הופ, הפנים קיבלו מסגרת חדשה המסוגלת להפחית כמה שנים טובות מגילנו הכרונולוגי.
צללית בגימור מאט ובצבעים מתונים תחמיא לאזור העיניים המקומט אך כדי להדגיש את העיניים ולשוות להן מראה פקוח ומתוח, דווקא צללית כהה בקפל העין המטושטשת כלפי הגבה תחולל את אשליית "מתיחת הפנים".
רפרפי מעט ברונזר עדין באזור הרקות ומתחת לסנטר כדי לחטב את פנייך וקנחי בשפתון מחמיא ועדין המונח על תוחם בגוון תואם למניעת זליגתו לחריצי השפתיים.
על המוצרים השימריים למיניהם מומלץ לוותר וגם להיפרד בידידות מהגלוס לשפתיים. כל מה שמסגיר את גילנו ומדגיש את מה שאנו מנסות להסתיר אינו רצוי בשידת האיפור שלנו.


מקור: Africa Studio/Shutterstock.com

• לעת בגרות הולכות ומתרבות השערות הלבנות שעל ראשנו בקצב מסחרר מה שמאלץ צביעות נשנות ותכופות שבסופו של דבר פוגמות בשיער ומייבשות אותו. טרנד השיער הכסוף היכה גלים לאחרונה וגרם לצעירות שבחבורה לצבוע את מחלפותיהן לגוונים מהם אנו מנסות להיפטר. אולי הן יודעות משהו שאנחנו לא? מסתבר שחוטי הכסף בשיער הם לא פחות ממחמיאים ורעמה כסופה היא יותר ממרשימה.
עולם נטול "שעבוד צביעתי", שגרת טיפוח טובה וגזירת קצוות מעת לעת יחשפו בפניכן צד חדש שלא הכרתן בשיערכן. זכרו, כמו שכל קמט הורווח ביושר, כך גם כל שערה לבנה.


מקור: Sofiaworld/Shutterstock.com

• אז מה...? חושבות על מתיחה? אנו ממליצים לדחות את הקץ כמה שניתן ואף ליהנות מתהליך ההזדקנות הטבעי הנלווה לעשרות שנות החכמה שצברנו בקילומטראז' המכובד שלנו. שגרת חיים בריאה תלווה אותנו עוד שנים ארוכות נאמנה, הטריקים הפשוטים יכולים לעזור לנו להיראות צעירות מגילנו ואף לא מעט חידושים בתחום היופי יבואו לעזר בשמחה וימתחו קמטים מתחת לשכבת האיפור (גם אם באופן זמני).
יפות אפשר להיות בכל גיל, קבלו אותו בזרועות פתוחות!


מקור: aodaodaodaod/Shutterstock.com

כתבות נוספות באותו נושא

 • טרנדים לקיץ 2014
  צבעי פסטל ענוגים כל מאפרת יודעת שהקיץ האחרון נשלט על ידי צבעי פסטל בגרסת האקסטרים שלהם. הצבעוניות העזה ממשיכה איתנו גם לקיץ הקרוב– בגרסה מעודנת יותר. צלליות בגווני גלידה הן הטרנד החם של הקיץ הקרוב, והן יראו הכי טוב אם יונחו על גבי בסיס (מייק-אפ) בהי...
 • הצבעים המטאלים כבר כאן!
    צבעים הם מנת חלקו של חובב האסטטיקה המושבע, של הצייר, האדריכל, מעצב השיער, מעצב הבגדים, המאפר ועוד רבים המעניקים לצבעים זוהר והרמוניה ובעיקר שמחה לעולמנו.עולם הצבעים הינו עולם עם אפשריות רבות, אינסופיות וכמעט תמיד נכונות. יחד עם הצבעים הב...
 • מבריקה במקומות הנכונים – כל...
  גלגלי הטרנדולוגיה לא חדלים מלפעול ואל לנו, כמתאפרות ממושמעות, לפספס את הדבר החם הבא. אם כבר ב"חום" עסקינן, על "סטרובינג" שמעתן? טרנד האיפור הבועט תופר את הקו הדק שבין מראה בריא ורענן למראה מיוזע ועמוס. מוזמנות ללמוד כיצד להימנע מחציית "גבול" זה ואיך ...
 • חגיגה ספונטנית - סוף שנה...
  האם נתקלת בסיטואציה הבאה? בנית על ערב כייפי בבית בחברת גלון גלידה בעודך מתהדרת בפיג'מה החביבה עלייך ובוהה בטלוויזיה. לפתע, ידיד טוב (שבמקרה את דלוקה עליו מכיתה ו' בערך) מצלצל ומציע לך בספונטניות לקרוע את העיר. "מתי?" את שואלת בתמימות ומנסה להסתיר את ...
 • החלטות "איפוריות" לשנה החדשה
  שנה חדשה בפתחה, משאירה מאחור את השנה הקודמת ועמה את ההרגלים הרעים שסיגלנו לעצמנו. אנו פה כדי לסייע ולעזור לכן לאמץ שגרת איפור בריאה ויפה יותר לקראת השנה החדשה.
 • עשרת הדיברות לוולנטיינ'ס סקסי במיוחד...
  חג האוהבים הוא סתם עוד תירוץ להראות שקצת אכפת לנו; בין אם נבחר בדייט רומנטי או ארוחה ביתית לאור נרות, מתנה מפנקת או פתק חמוד שמביע מחשבה העיקר שנהיה ערוכות לכבוש את בחיר ליבינו במבט בודד (ועם קצת עזרה מבחוץ זה קל מאי פעם).
 • איך תהיי מוכנה לפורים גם...
  "חג פורים" בוודאי נשמע לרובנו כמו איזה זיכרון ילדות עמום; אם קצת נתאמץ נדלה מזיכרוננו פריטים כגון תחפושת, פאה, שפתון של אמא ומשלוח מנות עטוף בצלופן צבעוני. החוויה כ"כ רחוקה, שבבגרותנו שכחנו את הכיף שמביא עמו החג. אז נכון, ה"שפתון של אמא" כבר מזמן הפך...
 • יוצאים מעבדות לחירות
  לא מעט נשים מרגישות כבולות תחת מעטה האיפור המחייב אותן בכל יציאה ממפתן ביתן. הצורך האקוטי בהשכמה טרם עת רק כדי לתקתק מראה מדוגם ולשדר לעולם "קבלו אותי, מושלמת שכמותי!" הוא לעתים חלק בלתי נפרד משגרת יומנו, ובינינו, כנראה ששעת שינה נוספת הייתה מצליחה ל...