רוצה ללמוד את תחום הביוטי? מגיע לך

קורס פדיקור

משך הקורס:

9 מפגשים

קהל יעד:

15+

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס פדיקור?

הקורס עוסק בהיבטים טיפוליים – מקצועיים וקוסמטיים כאחד, מספק את המסלול היסודי ביותר ללימודי תחום הטיפוח של כף היד והרגל ונחשב לקורס המקצועי והעדכני ביותר בישראל. תלמידי הקורס נחשפים לכל שיטות הפדיקור המגוונות הנהוגות כיום בעולם לצד היכרות עם המוצרים והמכשירים הכי מתקדמים בענף טיפוח כף הרגל.

תלמידי הקורס זוכים לכלים ולפרקטיקה הטובה ביותר בישראל ובעולם על מנת לקבל את הכלים הטובים לצורך התפתחות מקצועית שתכלול בין היתר יכולות אבחון ומתן פתרונות עתידיים לבעיות שונות ונפוצות בכף הרגל.

בקורס זה תוכלו לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לכם לעסוק בתחום זה שמבוסס על צרכנים קבועים של שירות שהוא הרבה מעבר לקוסמטי. תיחשפו למיטב המורים בתחום כך שבסיומו של הקורס יהיו לכם הכלים, הידע המיומנות והבטחון הנחוצים לביצוע פדיקור טיפולי או קוסמטי בכל סגנון ודרך אפשריים.

מי מלמד בקורס פדיקור?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, שהתמחו בפדיקור קוסמטי ובפדיקור רפואי וצברו ניסיון רב בהוראת התחום בכל הסגנונות והטכניקות. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. צוות המורות בקורס  נחשבות למאסטריות ידועות בתחום הפדיקור עם מוניטין, ניסיון וותק בתחום זה. בנוסף, כל המורות מביאות איתן רזומה עשיר, כמו גם ותק וניסיון מרשים בתחום הפדיקור.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס פדיקור?

אין צורך בידע מוקדם, כיוון שתוכנית הלימודים של הקורס מותאמת להבנת המקצוע מהבסיס. מסלול הלימודים של קורס הפדיקור  מתאים לכל המבקשים להגשים חלום ולהיות חלק מהעולם הטיפולי הזה שמשלב גם אלמנטים קוסמטיים ואופנתיים.  בנוסף, העוסקים במקצועות יופי אחרים כמו איפור, עיצוב שיער, עיצוב גבות וריסים, מניקור ג'ל או בניית ציפורניים, יכולים לרכוש דרך הקורס תחום תעסוקה נוסף ומשלים למקצועות היופי הנוספים שבהם הם כבר מתמחים.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בקורס תקבלו ערכה עשירה המכילה את כל המוצרים והאביזרים  הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים במשך תקופת הקורס. בעת שהייתכם בכיתות הלימוד תוכלו להשתמש במכשירים ובחומרים שנמצאים בכיתה באופן חופשי.

מהם הנושאים שנלמדים בקורס?

בין נושאי הקורס הנלמדים: פיזיולוגיה, טיפול בבעיות עור שונות, היכרות עם ציוד מקצועי וחומרי טיפול מקצועיים, עבודה עם מכשור חשמלי, ביצוע פילינגים, טיפולי טיפוח וטיפולי פראפין, פדיקור בטכניקת פחם, פדיקור לחולי סכרת ועוד

מה מייחד את מסלול הלימודים המשולב  ב"ירין שחף" ו"נייל סטודיו" מבתי ספר אחרים?

לראשונה, שני גופים מובילים בישראל בתחום מקצועות היופי חברו לכדי שיתוף פעולה מקצועי ואתם נהנים מהתוצאות: תוכלו להגדיל באופן משמעותי את אפשרויות התעסוקה שלכם בתחום היופי ואת ההיצע המקצועי שאתם מעניקים ללקוחותיכם שיוכלו ליהנות לא רק משירותי איפור ושיער, אלא גם משירותי טיפוח לכף הרגל.

כל חווית הלימוד כוללת מסלולי ליווי מקצועיים ולצידם מסלולי ליווי עסקיים מהם נהנים כל הבוגרים שלנו, ממה שמעניק להם ידע עסקי לצד כלים מקצועיים ובכך מסיע להם לסלול בעצמם  את המסלול להצלחה מקצועית ועסקית כאחד.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

כבוגרי ובוגרות הקורס, תוכלו לעסוק כעצמאים בתחום הפדיקור ו/או כשכירים במכוני יופי ובתי ספא שונים. לחליפין להקים ולנהל עסק עצמאי בתחום מהבית, על פי לוח הזמנים והשעות שמתאימים לכם ולסדר היום שלכם.

מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה בתחום הפדיקור?

אנו משתפים פעולה עם עמותת "יוזמות עתיד" המסייעת לנשים בהקמה וניהול של עסק עצמאי ותלמידים המעוניינים להסתייע בשירותי העמותה, מוזמנים לעשות  זאת באמצעות בית הספר.

בנוסף כל תלמיד ותלמידה מקבלים מבית הספר אפשרות לליווי עסקי ללא עלות וללא מגבלת זמן, מה שיאפשר לכם לקבל את כל הכלים העסקיים על מנת למנף את ההכשרה המקצועית שקיבלתם.  

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן