רוצה ללמוד את תחום הביוטי? מגיע לך

קורס BEAUTY MENTORING למאפרים

משך הקורס:

3 מפגשים

קהל יעד:

מאפרים

תעודות:

תעודת התמחות

אודות הקורס

סיימת את קורס האיפור וסוף סוף הכישרון שלך הפך למקצוע, אבל מה עכשיו? איך עושים מהכישרון הזה גם ביזנס? איך פורצים לשוק העבודה ומתברגים בתעשיית הביוטי?
אנו יודעים כי רוב בוגרי לימודי מקצועות היופי בעולם היו מייחלים למישהו, סוג של "מבוגר אחראי" מהתחום, עם רזומה מקצועי עשיר ועם קבלות והצלחות מהשטח, שיהווה עבורם סוג של מנטור:
מישהו שייקח אותם יד ביד, יעניק להם ידע וטיפים מנסיונו, יעביר אותם דרך המסלול הנכון בתחילת הדרך ויזניק אותם בדרך להצלחה, כך שיתברגו היישר אל לב תעשיית היופי ויתחילו להרוויח כסף ולחוות הצלחות מהמקצוע החדש בתחום היופי שאותו למדו.

זה בדיוק מה שאנחנו עושים! ולנו יש את ה-מנטור!
בקורס "ביוטי מנטורינג" תקבלו את ה-מנטור שילווה אתכם יד ביד ולא סתם מנטור- ירין שחף בעצמו! ירין ילמד אתכם באופן אישי ויעביר אתכם במסלול לימודי ייחודי שיודע לייצר אנשי מקצוע מצליחים. ממנו תלמדו איך להתנהל נכון, להתנהג נכון, לשדר ללקוחותיכם בדיוק את המסר הנכון, לתמחר נכון, לסגור עסקאות ובקיצור- ירין בעצמו מלווה אתכם בדרך להצלחה!

למי מיועד הקורס?

אנחנו מייעדים את הקורס למאפרים חדשים בתחום, כאלה שרוצים לחדור אל שוק העבודה בצורה חלקה, מהירה ואופטימלית. זהו קורס אידאלי עבור כל מי שרוצה לחקות את הצעדים של המאפרים המצליחים, להימנע מאלמנטים מעכבים מטעויות של מתחילים ובעיקר להתחיל לראות הצלחות מהמקצוע החדש תוך פרק זמן קצר במיוחד

מה מטרת הקורס?

קורס "ביוטי מנטורינג" הופך אתכם ממאפרים מקצועיים אל אנשי מקצוע בתחום האיפור ויש הבדל! כאנשי מקצוע אתם תפנימו, תבינו ותיישמו עד מהרה טכניקות מעולם העסקים שיקדמו את מקצוע הביוטי שבו בחרתם לעסוק. תקבלו כלים יעילים למיתוג אישי ומקצועי, נראות ורושם ראשוני, התנהלות שוטפת, תמחור, שיווק וסגירת עסקאות. עוד תקבלו ידע וטיפים ליישום מיידי בתחום הרשתות החברתיות שרק הולך ומתפתח מיום ליום ומשמש ככלי אינטגרלי לקידום ושיווק של אנשי מקצוע רבים בתחום הביוטי.

מה לומדים בקורס?

אנו נתחיל לגמרי מהבסיס: נלמד אתכם איך מאפר/ת צריכ/ה להיראות, איך פינת העבודה צריכה להיות מסודרת, איך צריך להתלבש, להתנהג ולדבר עם לקוחות. בהמשך נלמד אתכם איך לייצר ולהטמיע את "המותג" – העסק שלכם ואתם. נלמד אתכם איך מתנהלים ברשתות החברתיות, איך מתמחרים נכון, איך מגישים הצעות מחיר, איך צולחים פגישות נסיון, ראיונות עבודה ועוד.

בקורס יילמדו כל השיטות שיהפכו אתכם למותג מצליח, החל מבניית אסטרטגיה מקצועית וחזון אישי להצלחה, דרך צילום נכון של תמונות סטילס, צילום ועריכה של סרטוני וידיאו בסמארטפון, מיומנויות השימוש בפיצ'רים הפופולאריים ובאפליקציות המובילות, יצירת תכנים לרשתות החברתיות, מיומנויות השיווק ופילוח קהלי יעד, מיומנויות לכתיבה יצירתית ושיווקית, אופן העמידה מול קהל והעברת שיעורים ופרזנטציות וגם אמנות ה”נטוורקינג” (רישות עסקי) ואומנויות מכירה. הקורס כולל הן תכנים תיאורטיים והן סדנאות מעשיות.

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמידים תעודת התמחות בתחום ה- BEAUTY MENTORING.

מי מלמד בקורס?

הקורס מועבר, מונחה ומלווה על ידי ירין שחף עצמו שמכיר הכי מקרוב את עולם הביוטי ולכן כל התכנים בקורס מותאמים ליישום על פי הצרכים המשתנים והמתפתחים של העולם הזה. כמו תמיד, כל השיעורים שלנו משלבים מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל המאפרים שבוחרים ללמוד אותו.

איזה ידע מקדים צריך כדי ללמוד בקורס?

אין צורך בשום ידע קודם בתחום השיווק והמרקטינג. אנו מלמדים את השיעורים ואת התכנים המקיפים מרמת "ידע אפס" וחומר הלימודים בנוי באופן שמאפשר התמקצעות לכל אחת ואחת במהלכו, בעזרת הרעיונות, הטיפים ושלל הכלים שאנו מעניקים, אשר מכשירים אתכם להיות עסק מוביל, כל אחד בתחומו.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן