כל מה שרציתם לדעת על מיקרובליידינג

חשבתם שאתם יודעים הכל על שיטת הדגשת הגבות הזו? קבלו עשרה דברים שלא בטוח שידעתם:

כל מי שמרט/ה את הגבות עד דק בשנות התשעים, כל מי שנולד/ה עם גבות דקות וכל מי שסובל/ת מקרחות בצמיחת הגבה או מצמיחה דלילה מדי מכיר/ה ודאי את השם: מיקרובליידינג , השיטה שפעם נקראה "איפור קבוע" אך צמחה, השתפרה והשתכללה לכדי שיטת הדגשה עדינה שמעניקה מראה טבעי וקבוע לשיער הגבה. קיימים בשוק מטפלים רבים שלמדו קורס מיקרובליידינג ומתיימרים לטפל ולהדגיש את הגבות בשיטה זו. חלקם מוכשרים ומנוסים  ביותר אך חשוב לבדוק את הדברים לפני שתבחרו לעצמכם מטפל/ת.

מה צריך לדעת לפני שניגשים לטיפול מיקרובליידינג ולפני שבוחרים במטפל/ת שיבצע עבורך את ההליך הזה?
הנה כל התשובות

חשוב לדעת מה זה בדיוק •
מיקרובליידינג היא טכניקה שבמסגרתה שורטים את העור בקווים עדינים ובאותה עת מחדירים צבע (פיגמנט) לתוך השריטה. חוזרים על תנועות הסכין השורטת שוב ושוב כך שבסופו של דבר מתקבלים סימנים שדומים לציור של שיערות גבה.

סוג העור שלך יכול להשפיע על התוצאות שיתקבלו •
בדיוק כמו בתחום הציור: כשבוחרים נייר מסויים, הציור יחזיק עליו מעמד לאורך זמן יותר בהשוואה לסוג נייר אחר, כך גם מתנהג המיקרובליידינג שתוצאותיו ישמרו יותר על עור יבש ופחות שומני. עור שמן תמיד יחזיק את התוצאות למשך פחות זמן בהשוואה לעור יבש שיחזיק את התוצאות לזמן ממושך יותר. גם לאורחות החיים ישנה השפעה על התוצאות : חשיפה לשמש מגבירה את דהיית החומר והתוצאה ומצבים רפואיים מסויימים עלולים לפגוע גם הם בעמידות התוצאה. 

העלות של הטיפול אינה מבוטלת •
עלות פגישה שכוללת ייעוץ וביצוע טיפול מיקרובליידינג אינה נמוכה ומחירה יכול לעלות ככל שהמומחה שמבצע אותה פופולאריף מנוסה, מקצועי ומוכר בתחומו/ה. אם נתקלתם בטיפולי מיקרובליידינג שמוצעים במחיר זול משמעותית, בדקו מהו באמת סוג הטיפול  שתקבלו בתמורה. אחרי הכל, אתם משלמים על הזמן, המיומנות וכמובן על הקעקוע החצי קבוע שמתבצע על הפנים שלכם.

הגיעו לטיפול עם תמונה של תוצאה שאהבתם •
אבל תנו למטפל/ת שלכם להוביל אתכם לתוצאה האופטימלית משום שמה שהולם מטופל/ת אחד/ת לא בהכרח יהלום מטופל/ת אחר/ת. חשוב שהמטפל/ת שלכם יהיה קשוב לרצון שלכם ושתבחרו יחד את הצבע של הפיגמנט ואת הצורה של הגבה הרצויה.

המטפלת שלך צריכה להראות לך דוגמת תוצאה לפני שהטיפול מתחיל •
חשוב שאת בחירת צורת הגבה המבוקשת תעשו יחד וחשוב שהמטפל/ת י/תצייר עבורך דוגמה של תוצאה כדי שתוכלו לדמיין איך הכל ייראה בתום הטיפול. מבחינת קשת הגבה ועובי הגבה המשוער, מה שיגרום לך להרגיש הרבה יותר בטוח בעת הטיפול עצמו.

יש כאב בעת הטיפול, גם אם הוא מינימאלי •
רוב המטפלים דואגים לאלחש את אזור הטיפול לפני תחילתו, אך עדיין זה לא מונע לחלוטין את תחושת אי הנוחות. בעת הטיפול תרגישו שריטות קטנטנות על העור ויש מי שמדווח שהתחושה ממשיכה גם ב- 24 שעות שלאחר הטיפול, כשהשפעת האלחוש מתפוגגת.

הגבות יראו כהות בימים הראשונים שלאחר הטיפול •
לא להבהל בבקשה ולא לחשוב "אבל זה לא הצבע שהזמנתי" נכון, הגבות ייראו כהות יותר (הרבה יותר!) בימים הראשונים שלאחר הטיפול אבל הצבע הולך ומתפוגג ככל שהעור באזור יחלים ויתקלף ולאט לאט ייחשף הגוון האמיתי של הגבות והוא יהיה בהיר יותר. ההחלמה המלאה לוקחת בסך הכל כשבועיים והתוצאות נשמרות עד לשנתיים מיום הטיפול.

צריך לקבל הוראות בעניין הרטבת אזור הגבות ובעניין מריחת מוצאי איפור וטיפוח לאחר הטיפול •
לא בטוח שתוכלו להרטיב את האזור המטופל ולא בטוח שתוכלו למרוח באזור קרמים או מייקאפ לאחר הטיפול ובמשך כמה ימים לאחריו. הקפידו לקבל הוראות ברורות בנושא מהמטפל/ת שביצעה עבורכם את המיקרובליידינג. חשוב גם לקבל הוראות ברורות בעניין חשיפה לשמש, כניסה לסאונה ואפילו בעניין עיסוק בספורט (שעלול לגרום להזעה באזור המצח והגבות)

מיקרובליידינג עושים בשתי פגישות (ולפעמים גם יותר) חשוב מאוד להגיע לכל הפגישות שתוכננו גם אם כרגע אתם מרוצים מהתוצאה •
בפגישה הנוספת ניתן להעריך את התוצאות, את קצב הריפוי ואפילו לבצע גם השלמות ותיקוני גוון וצורה אם יש צורך. בכל מקרה אם המטפל/ת שלכם לא מציע/ה מפגש נוסף, חשבו פעמיים האם לשכור את שירותיו/ה.

הקפידו לבחור את המטפל/ת שלכם •
חשוב לבדוק היכן המטפל/ת שלכם למד/ה, באילו תחומים הוכשר/ה, מי היו המורים שלו/ה, מה הניסיון שהוא/היא מביאים איתם, דרשו לראות תיק עבודות (תמונות של לפני ואחרי טיפול) ושוחחו עם מטופלים לשעבר על מנת להתרשם מאיכות הטיפול, היחס וכמובן התוצאות.

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן