עוברים ומתחדשים – סטודיו הצילום בביה"ס ירין שחף

בית הספר החדש, רח' בית הלל 10 בתל אביב: אולפני צילום ווידאו החדשים ב"בית ירין שחף"!
בן אומנסקי, בוגר "בצלאל", הצלם החדש של בית הספר, הוא הצלם שילווה את תלמידי ותלמידות בית הספר בפרויקטים ובימי הצילום, כי כולם יודעים:
צילומים טובים הכוללים: איפור ושיער מושקעים, הם המתכונת לתיק עבודות מוצלח!

בין צילום לצילום, תפסנו את בן העסוק שלנו למספר שאלות.

מי אתה, האדם מאחורי העדשה?

"אני, בן אומנסקי, בוגר "בצלאל" עוסק בהפקות וידאו, קולנוע וסטילס: בדרכי המקצועית עסקתי בהפקה, בימוי, צילום ועריכה. חלק מהפרויקטים הינם One man show ובחלקם אני עובד עם צוות קבוע של מפיקים, קופירייטרים, עורכים, צלמים ועוד.
יד ימיני בסטודיו, הוא ג׳וש טוויל, צלם, מעצב, צייר ואנימטור האחראי על תחום הפוטושופ והגרפיקה בסטודיו לצד עבודת הצילום. 
מטרת העל של ג'וש ושלי היא להעניק ערך מוסף לכל תלמיד החוצה את מפתן הסטודיו ולתרום מהידע ותחומי החוזק שלנו כדי לאפשר מיצוי הפוטנציאל הטכנולוגי הנרחב שמאפשר הסטודיו והעברת הידע הלאה".

ציור: ג'וש טוויל

 

ספר למי שלא מכיר, למה נועד הסטודיו ומה מתרחש מאחורי הווילון?

"מלבד, הפקות סטנדרטיות המקובלות בבתי ספר לאיפור (צילום תיקי עבודות של תלמידי ביה"ס), הסטודיו משמש כאולפן הפקות החולש על מספר תחומים. החל מסטילס בתחומי האופנה, תדמית ואומנות וכלה בהפקות וידאו וקולנוע כגון פרסומות, וידאו קליפים, וידאו ארט, סרטים וכו׳.
גם הפקות פחות מסורתיות בנמצא, כגון עיצוב, ציור ואנימציה בתחומים מגוונים.
כמובן שבהפקות השונות אנו משתמשים באומנות הפוטושופ, בין אם מדובר בפוטושופ רגיל או אומנותי.
לבו הפועם של הסטודיו ניזון מהפקות ויצירה. אנו משתדלים לייצר כל הזמן אומנות על שלל רבדיה וחשובה לנו מאוד אווירת הכיף בתוך נבכי הלימוד והעבודה הקשה, תוך הקפדה על שירות ברמה הגבוהה ביותר.
אנו לא שוקטים על השמרים, שירותים חדשים נולדים מעת לעת ומתפתחים בהתאם לצרכי התלמידים ובהתאם לצרכי הקהל החיצוני הנעזר בשירותי הסטודיו (הפקות מקצועיות, בניית קונספט שיווקי ועיצובי, פיתוח תמונות בסטודיו ועוד)".

צילום: בן אומנסקי


מה מבדיל את הסטודיו החדש מהישן?

"ההבדל המרכזי מתבטא במגוון השירותים שהתווספו במדיומים שונים. בעיקר היצירה דרך הווידאו שכיום כה מרכזית בתרבות הפופ שלנו אך לא רק, מיטב הבלוגריות ואושיות הרשתות החברתיות כבר מזמן מציגות סרטוני הדרכה וסרטוני איפור שונים. כאמור, תחום הפקות הסטילס הנצחי כבר לא לבד במערכה והוא מאפשר מקום להפקות דינמיות הצועדות איתו יד ביד אל עבר עתידה השופע של הטכנולוגיה. בזכות הידע והנסיון שלנו, יוכלו בוגרי ותלמידי בית הספר להנות משירותים הכוללים גם הפקת סרטונים מסוג זה."

צילום: בן אומנסקי

 

איזה ציוד טכנולוגי מתקדם משרת את הסטודיו?

"אנו משתדלים להיות כל הזמן בקדמת הטכנולוגיה מבחינת הציוד שעומד לרשות הסטודיו: מחשבי מקינטוש מהמתקדמים בשוק, תוכנות עריכה, עיצוב ואנימציה מעודכנות, סינטיק (מסך דיגיטלי גדול עליו ניתן לצייר באמצעות עט דיגיטלי), ציוד תאורה מקצועי לסטילס ולווידאו הכולל: פלאשים, פילטרים ומחזירי אור, מצלמות קולנוע וסטילס מקצועיות, ציוד קולנוע תומך כגון: דולי, מנוף, תאורות, מייצבים ועוד.
עוד בנמצא מדפסת תעשייתית להדפסת תמונות ומצעי הדפסה שונים. שחס וחלילה לא יחסר לתלמידנו דבר".

 

צילום: בן אומנסקי

 

צילום: בן אומנסקי ציור: ג'וש טוויל

 

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן