בלוג האיפור של חודש מאי

את הבלוג של קורין סויסה 'ריסים ורסיסים' קשה להגדיר במדויק במילים. עושה רושם ששום תאור מילולי לא יעשה עמו חסד, שכן הוא כה מגוון וצבעוני שצריך לקרוא ולהתמכר על מנת להבין. קורין מציגה את עצמה על גבי הבלוג שלה במילים הבאות:

"את תחילת הרומן שלי עם צבעים אני מייחסת לגיל מוקדם מאוד בילדות, כשהשדות בדרך לביה"ס גדלו פרא, כשעוד היו פרדסים ליד הבית, ורצפת המטבח של סבתא שלי היתה עמוסה בצבעוניות הטריה של יום השוק, בשפע הפרי והירק שסבא שלי הביא.

כשבגרתי, התווספה לאהבת הצבע גם האהבה לאופנה.

זוכרת כשאחותי ואני היינו מתגנבות לארונות של הדודות שלי, ומודדות את הבגדים המתוקתקים, ונעלי העקב המחודדות.

חולצה ירוקה עם נעל ירוקה, עגילי פלסטיק צהובים עם חצאית צהובה. והצלליות- צהוב, ירוק, סגול. אחחח, שנות ה-80 העליזות…..

לפני כמה שנים החלטתי לממש את האהבה הזו הלכה למעשה ולמדתי איפור באופן מקצועי.

אוהבת את החיים שלי אהבת אמת, ועושה את הדברים שאני בוחרת לעשות ושיש לי התשוקה לעשות אותם.

כמו איפור. וכמו הבלוג הזה…"

קורין מציגה מדי כמה ימים בשנינות ובמתיקות אין קץ ביקורות על מוצרים, דיווח על מוצרים חדשים היוצאים לשוק או מיובאים לארץ, תחרויות הנערכות בקרב קוראי הבלוג, כתבות איפור מרחבי העולם ועוד ועוד… סימן ההיכר של המאפרתכותבת הזו הן התמונות שלה שהיא מעלה בכל עליית פוסט חדש. בפוסט הסוקר מסקרה חדשה למשל תקבלו תמונת 'לפני' ולא פחות משתי תמונות 'אחרי' – אחת עם שכבת מסקרה אחת והשניה עם שתי שכבות. פוסטים הסוקרים גוון של לק מצטלמים בצל ובשמש ובכלל – 'לחתוך פינות' הוא לא משהו שקורין עושה בשום שלב – הכל מושקע, מקצועי ומוגש באהבה.

אצלנו נרשמה התמכרות רבתי לתוכן שקורין יוצקת בכישרון רב אל תוך הבלוג המושקע שלה, ואנו ממליצים לכם בחום לבקר שם באורח תדיר. בהחלט שווה הצצה.

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן