התנדבות במסגרת האגודה למלחמה בסרטן

בית ספר לאיפור "ירין שחף", הרואה עצמו מחויב לנתינה לקהילה, משתף פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן. הפעילות ההתנדבותית שעיקרה סדנאות איפור ואיפור נשים לאירועים, מצליחה לחולל פלאים.

להוסיף גוון ורוד ללחיים… ולחיים!

סדנאות איפור הן עניין שגרתי לכאורה… לא כאשר מדובר בסדנאות איפור לנשים וילדים חולים, ובעיקר לא כשהן מתקיימות במחלקות האונקולוגיות במרכזים הרפואיים.

בית ספר לאיפור ירין שחף, המתמחה בביצוע סדנאות איפור מכל הסוגים, פועל בהתנדבות מזה כמה שנים בפרויקטים של האגודה למלחמה בסרטן. שיתוף הפעולה מתקיים בעיקר במסגרת פרויקט "להראות טוב… להרגיש טוב יותר" (Feel Good.. Look Better) של האגודה למלחמה בסרטן. מטרת הפרויקט הינה להעניק לנשים חולות סרטן, כלים וידע שיסייעו להן לטפח את עצמן, כדי להיראות טוב יותר וכך גם להתמודד טוב יותר עם המחלה ותופעותיה הפיזיות והרגשיות.

במסגרת פרויקט "ירין שחף למען הקהילה", בית הספר שולח צוות מאפרות מתנדבות למחלקות והמכונים האונקולוגיים בבתי החולים. הפעילות הכוללת בדרך כלל איפור נשים חולות וילדים חולים מתקיימת באמצעות סדנאות איפור ייחודיות.

הפעילות במסגרת האגודה למלחמה בסרטן

סדנאות איפור ואיפור נשים לאירועים

סדנאות איפור או ביצוע איפור לאירועים לנשים או ילדים חולי סרטן עשויים לחולל פלאים – הפעילות ההתנדבותית של בית ספרנו מוכיחה זאת הלכה למעשה. פעילותנו בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן, ובעיקר בפרויקט "להראות טוב… להרגיש טוב יותר", כוללת סדנאות איפור או איפור נשים לאירועים:

סדנאות איפור לנשים – המאפרות שלנו מגיעות אל נשים חולות סרטן במרכזים רפואיים שונים, על מנת לפנק אותן באיפורי יופי ואף ללמדן כיצד לטפח את עצמן. במסגרת סדנאות איפור ייחודיות, הנשים לומדות כיצד להתאפר כך שתוכלנה להסתיר את פגעי מחלתן ולהיראות נהדר. אין צורך להבהיר שאישה שנראית טוב – גם מרגישה טוב. מעבר לכך, סדנאות איפור האלה מזכות את הנשים ברגעי פינוק, בהן המאפרות מקשיבות להן, קרובות אליהן ויוצרות עימן קשר חם ומחבק.

סדנאות איפור לילדים – סדנאות איפור המוקדשות לילדים חולי סרטן מוסיפות הרבה צבע לשגרת יומם האפור של הילדים במרכזים הרפואיים השונים. כבר עם כניסת המאפרות שלנו עם ציוד האיפור המגוון – עולה חיוך על פני הילדים. סדנאות איפור אלה הופכות לחגיגה של צבעים, כשהמאפרות מעניקות לילדים "איפור בהזמנה" על פי בקשותיהם.

סדנאות איפור לילדים ואימהות – סדנאות איפור אלה מוקדשות לילדים החולים ולאימהות השוהות איתם במחלקות האונקולוגיות. מאפרות בית הספר שלנו מצליחות, ברגישות ובחום, להסיט את מרכז תשומת הלב מהמחלה ומתופעות הלוואי שלה, ולרומם את רוחם של הילדים והאימהות.

איפור נשים לאירועים – סוג אחר של פרויקטים בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן מתמקד באיפור יום או איפור ערב לנשים חולות, לרגל אירוע בו הן משתתפות. לרגע ואף יותר מכך, כאשר אישה יפה ומטופחת נכנסת לאירוע – המחלה נשכחת והתחושה נהדרת.

 

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

רק נשאר למלא פרטים ותוכנית הלימודים בדרך אלייך

×
דילוג לתוכן