יוני 16

התנדבות במסגרת האגודה למלחמה בסרטן

בית ספר לאיפור "ירין שחף", הרואה עצמו מחויב לנתינה לקהילה, משתף פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן. הפעילות ההתנדבותית שעיקרה סדנאות איפור ואיפור נשים לאירועים, מצליחה לחולל פלאים.

להוסיף גוון ורוד ללחיים... ולחיים!

סדנאות איפור הן עניין שגרתי לכאורה... לא כאשר מדובר בסדנאות איפור לנשים וילדים חולים, ובעיקר לא כשהן מתקיימות במחלקות האונקולוגיות במרכזים הרפואיים.

בית ספר לאיפור ירין שחף, המתמחה בביצוע סדנאות איפור מכל הסוגים, פועל בהתנדבות מזה כמה שנים בפרויקטים של האגודה למלחמה בסרטן. שיתוף הפעולה מתקיים בעיקר במסגרת פרויקט "להראות טוב... להרגיש טוב יותר" (Feel Good.. Look Better) של האגודה למלחמה בסרטן. מטרת הפרויקט הינה להעניק לנשים חולות סרטן, כלים וידע שיסייעו להן לטפח את עצמן, כדי להיראות טוב יותר וכך גם להתמודד טוב יותר עם המחלה ותופעותיה הפיזיות והרגשיות.

במסגרת פרויקט "ירין שחף למען הקהילה", בית הספר שולח צוות מאפרות מתנדבות למחלקות והמכונים האונקולוגיים בבתי החולים. הפעילות הכוללת בדרך כלל איפור נשים חולות וילדים חולים מתקיימת באמצעות סדנאות איפור ייחודיות.

הפעילות במסגרת האגודה למלחמה בסרטן

סדנאות איפור ואיפור נשים לאירועים

סדנאות איפור או ביצוע איפור לאירועים לנשים או ילדים חולי סרטן עשויים לחולל פלאים - הפעילות ההתנדבותית של בית ספרנו מוכיחה זאת הלכה למעשה. פעילותנו בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן, ובעיקר בפרויקט "להראות טוב... להרגיש טוב יותר", כוללת סדנאות איפור או איפור נשים לאירועים:

סדנאות איפור לנשים – המאפרות שלנו מגיעות אל נשים חולות סרטן במרכזים רפואיים שונים, על מנת לפנק אותן באיפורי יופי ואף ללמדן כיצד לטפח את עצמן. במסגרת סדנאות איפור ייחודיות, הנשים לומדות כיצד להתאפר כך שתוכלנה להסתיר את פגעי מחלתן ולהיראות נהדר. אין צורך להבהיר שאישה שנראית טוב – גם מרגישה טוב. מעבר לכך, סדנאות איפור האלה מזכות את הנשים ברגעי פינוק, בהן המאפרות מקשיבות להן, קרובות אליהן ויוצרות עימן קשר חם ומחבק.

סדנאות איפור לילדים – סדנאות איפור המוקדשות לילדים חולי סרטן מוסיפות הרבה צבע לשגרת יומם האפור של הילדים במרכזים הרפואיים השונים. כבר עם כניסת המאפרות שלנו עם ציוד האיפור המגוון – עולה חיוך על פני הילדים. סדנאות איפור אלה הופכות לחגיגה של צבעים, כשהמאפרות מעניקות לילדים "איפור בהזמנה" על פי בקשותיהם.

סדנאות איפור לילדים ואימהות – סדנאות איפור אלה מוקדשות לילדים החולים ולאימהות השוהות איתם במחלקות האונקולוגיות. מאפרות בית הספר שלנו מצליחות, ברגישות ובחום, להסיט את מרכז תשומת הלב מהמחלה ומתופעות הלוואי שלה, ולרומם את רוחם של הילדים והאימהות.

איפור נשים לאירועים – סוג אחר של פרויקטים בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן מתמקד באיפור יום או איפור ערב לנשים חולות, לרגל אירוע בו הן משתתפות. לרגע ואף יותר מכך, כאשר אישה יפה ומטופחת נכנסת לאירוע – המחלה נשכחת והתחושה נהדרת.

 

כתבות נוספות באותו נושא

 • המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי
  המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי החג האהוב על המאפרים הגיע, ועימו מגוון רעיונות, השראות וחלומות המתגבשים להם אט, אט לכדי יצירות איפור צבעוניות ומושקעות. זה לא סוד שבבית הספר למקצועות היופי של "ירין שחף" חג הפורים הוא רק סיבה "רשמית" לחגיגה… כאן מסתו...
 • טרנדים לקיץ 2014
  צבעי פסטל ענוגים כל מאפרת יודעת שהקיץ האחרון נשלט על ידי צבעי פסטל בגרסת האקסטרים שלהם. הצבעוניות העזה ממשיכה איתנו גם לקיץ הקרוב– בגרסה מעודנת יותר. צלליות בגווני גלידה הן הטרנד החם של הקיץ הקרוב, והן יראו הכי טוב אם יונחו על גבי בסיס (מייק-אפ) בהי...
 • איפור יופי קלאסי
  איך הכל התחיל? איפור יופי קלאסי שואב השראה מהאיפור ההוליוודי של שנות ה-50, שכבש את העולם המערבי בסערה דרך מסכי הקולנוע. פניהן של כוכבות הקולנוע היו צריכות להיראות מושלמות ונטולות פגמים כדי להיראות היטב על המסך הגדול. צורך זה הוליד תרבות איפור חדשה, ...
 • ענבל כהן - גולנזר מגשימה...
  ענבל, בוגרת מגמות איפור ועיצוב תסרוקות, רק בת 18 אבל לוח הזמנים שלה כבר מלא עד אפס מקום באיפור וסירוק לכלות והפקות, וכל זה לפני הגיוס הקרוב לצה"ל.
 • ירין שחף מלמד בגרמניה
  בחודש האחרון שוב טסתי לברלין ( בפעם המי יודע כמה ) בכדי להעביר שעור לבוגרי בית ספר לאיפור. בד"כ שאני מגיע לגרמניה, אני מנסה לתאם את ההרצאות שלי ב 2 בתי ספר לאיפור.
 • תחזיות היופי ועיצוב גבות
  "העיניים הן החלונות לנפש", משפט שאין חולקים עליו ואנו כמאפרים שמחים לאמץ כשאנו בוחרים להעניק דגש באיפור לאזור העיניים ופחות לאיפור השפתיים. כאנשי שיחה, ובעיקר בתקשורת היומיומית אנו מביטים איש לרעו הישר לעיניים ומיד יוצרים את הקשר הראשוני בעולם החברתי...
 • ההפקה שעשתה לנו את החודש...
  כמו בכל מקצוע בעולם, האנשים העוסקים במלאכה מתוך אהבה אמיתית הם אלה המגיעים לתוצאות המרשימות ביותר. לפניכם הפקה מדהימה בה כל המשתתפים התכנסו לשם מטרה אחת בלבד: חדוות היצירה.
 • טיפים באיפור לכל כלה
  כבר החלטת – את לא תתחתני בלי איפור מקצועי! עכשיו את צריכה להכין את עצמך כדי להגיע אל כסא האיפור כשאת נינוחה, מסודרת ובטוחה. לשם כך עלייך לשנן כמה טיפים, שיאפשרו לך להיראות במיטבך ביום היפה בחייך.
 • כלות חורף 2014
  את האיפור של כלות 2014 , נפגוש מעט ביישני, שקט ובעיקר אצילי. מגמות האיפור בעולם היופי מצביעים על חזרה ליופי הטבעי והעור המושלם.
 • סטיילינג שחור לבן
  כשבוחרים בשני גוונים מונוטוניים לכאורה, שחור ולבן, להרכבת מלתחה, לרגע קל נדמה כי מנעד האפשרויות צר מאוד וההיצע יהיה דל ומשעמם, אך כשפונים לתלמידי מגמת הסטיילינג בביה"ס "ירין שחף" באתגר זה, ניתן להיות סמוכים ובטוחים שהם יוציאו את המקסימום משני צבעים ב...
 • סטיילינג בארץ – כל ההתחלות...
  סגנון לבושך גורף מחמאות על בסיס יומיומי? את יכולה לצאת לנופש עם שמלת ערב שחורה אחת ולאבזר אותה באופן שיגרום לבן זוגך לחשוב שנסחבת עם מלתחה שלמה? החברות לא זזות לקניות בלעדייך? כנראה שניחנת ביכולת סטיילינג מופלאה ואולי הגיעה העת לעשות עם זה משהו...אנו...
 • טיפים לכלות שבדרך
  מי לא רוצה להראות מושלמת ביום החתונה? שעור הפנים יראה זוהר, חלק ומושלם, שהאיפור יונח בקלילות והעמידות תחזיק לאורך כל הערב, התסרוקת תחמיא, הסומק יחטב והמחמאות יאספו אט, אט...אז איך עושים זאת?סודות מעולם הכלות- הנה מתחילים...