החנות של המאפרים בישראל – Online store

מוכנה להלחים?

בואו נודה: כשאנו שומעים את המילה “הלחמה” החיבור שלה עם עולם הביוטי נראה לנו כמעט בלתי אפשרי. זו הסיבה שצמד המילים “הלחמת ריסים נשמע לנו כמו פעולה הגובל בהתעללות של ממש, אבל האמת היא שמדובר בתהליך קוסמטי עדין ביותר שמיועד להאריך, לעבות ולמלא את מראה הריסים של כל אחד ואחת מאיתנו.

זה בטח כבר קרה לכם: הסתכלתם על מישהו או מישהי במשך זמן ממושך וכל מה שהצלחתם לשים לב אליו היה מראה הריסים הצפוף והמאורך (שלא לומר :המדהיל) שלו/ה? אתם לא לבד:  ריסים ארוכים נחשבים לעניין  משמעותי במיוחד בתחום הביוטי היות והם ממסגרים את מראה העין ואחראים גם על האשליה האופטית של מראה עין פתוח, רענן ויפה יותר.

לוק של ריסים ארוכים וצפופים נחשב פעם כנחלתו הבלעדית של מי שהתברך בתורשה ובגנים מסוג מסויים אבל לא עוד: בעזרת הטכנולוגיה שהתפתחה, יכולה/ה כל אחד ואחת מאיתנו להתהדר במראה של ריסים ארוכים, צפופים ומלאים יותר, בסיוע פעולת החלמה שמתבצעת על ידי שוזר/ת ריסים מקצועי/ת שעבר/ה בהצלחה קורס שזירת ריסים ייעודי.

רונה לי אבן-חן, מנהלת מגמת גבות וריסים בבית הספר לאיפור ירין שחף, מסבירה:  קיימות היום שלוש סוגי הלחמות ריסים וחשוב שלפני שאתם בוחרים את הטיפול , תבינו מה נכון עבורכם:

 

לפני
אחרי
לפני
אחרי
  • הלחמת ריסים/ שזירת ריסים “רגילה”, פעולה האורכת כשלוש שעות ובמסגרתה מדביקים ריסים בודדים או מניפת ריסים על ריס בודד באמצעות דבק ייעודי שעמיד לחודש ימים.

  • הלחמת ריסים אינסטנט – פעולה האורכת כעשרים דקות ובמסגרתה מדביקים את הריסים בפעולה זהה להדבקת ריסים רגילה, כזו הנעשית ע”י מאפר/ת מקצועי/ת) מבלי להפריד בין הריסים ותוך כדי שימוש בערבוב של דבק הלחמה ודבק תוספות שיער, מאוד מסוכן)

  • הלחמה קרה – פעולה האורכת כשעה ובמסגרתה מדביקים ריסים בפעולה דומה להדבקת ריסים רגילה, תוך שימוש בדבקים מיוחדים ועמידים למשך חודש, שאינם פוגעים בשורש הריס ושנחשבים לבטוחים בשימוש.

 

איך יודעים איזו שיטה עדיפה עבורנו וממה להיזהר?

פשוט שואלים! שוזרת ריסים שעברה הכשרה מסודרת תדע לומר לך באופן אחראי ומקצועי מה מכיל הדבק שבו היא משתמשת. בנוסף כדאי לוודא מראש  את הרגלי ההגיינה של השוזרת ולשים לב שהיא משתמשת בכלי עבודה מעוקרים או חד פעמיים ובנוסף להקפיד ולראות שהיא/הוא מחטא/ת את הידיים בין מטופל/ת למטופל/ת.

באיזה אורך ריסים כדאי לבחור?

חשוב להתייעץ עם השוזרת שלך , היא זו שתדע על מה להמליץ אבל באופן כללי אם מחפשים מראה טבעי חשוב לבחור באורך הנוכחי של הריסים או מעט יותר ארוך. לא מומלץ לבחור באופציה תיאטרלית ומוגזמת גם בגלל הלוק שיתקבל וגם בגלל כובד המשקל שתעמיסו על הריס שלכם, דבר שעלול לגרום לו נזק בטווח הרחוק.

ההבדל בין העיניים ליצירת מראה חתולי

איך מתנהלים לאחר הלחמת ריסים?

חשוב לא לשפשף את הריסים, להמנע משינה על הפנים (ככל שניתן), לא להתאפר באמצעות מסקרה, וככלל חשוב להקפיד על איפור עיניים באמצעות חומרים שאינם מבוססים על שמן ולהקפיד להסיר בעזרת מים מיסילריים בלבד.

תודה רבה!
ניצור איתך קשר בקרוב

1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
רק נשאר למלא פרטים ותוכנית הלימודים בדרך אלייך
×
דילוג לתוכן