אודות בית הספר

בית הספר למקצועות היופי "ירין שחף", מאפשר לך להגשים חלום, לעסוק בתחום שתמיד רצית וליהנות מכל רגע! זה בדיוק המקום להכיר ולדעת הכול על לימודי יופי. בית הספר הוקם בשנת 1986 ומאז הפך להיות בית הספר מספר 1 והמוביל בארץ למקצועות היופי. בין כתליו המקצועיים והמחבקים תמצאו עולם שלם של לימוד מקצועות היופי, וצוות המכשיר את טובי המאפרים בישראל. בית ספר למקצועות היופי "ירין שחף" ממשיך לרוץ כל העת עם הפנים קדימה.

יתרונו וייחודו של בית הספר הוא לא רק במה שיש בו – הגם שיש בו הרבה. המקצועיות מתבטאת גם בכך שלבית הספר אין קו של מוצרי איפור, ולכן הוא לא חוטא בהתמסחרות או חוסר אובייקטיביות. הדבר משתקף הן במסגרת לימודי האיפור, בהם נחשפים התלמידים לכל סוגי המוצרים והטכניקות, והן בייעוץ ושירותי האיפור השונים שמציע בית הספר. היטיב להגדיר זאת ירין שחף עצמו: "מדובר בהדרכה נטו, ובהדרכה אנחנו מספר 1".


בית ירין שחף

ירין שחף, הנחשב כיום לבכיר המאפרים בישראל, נולד בת"א בשנת 1962. אהבתו אל תחום האיפור נרקמה בשלב מוקדם בחייו. בהיותו נער נסע לטיול באיטליה וגילה שם עולם שלם ומרתק של איפור מקצועי. הכל החל תוך כדי נסיעה ברכבת מרומא לפירנצה, כאשר פגש במאפר ומאפרת, והשיחה הכובשת עימם מילאה אותו בהתלהבות. אותה התלהבות מלווה אותו עד היום בכל צעדיו בצמרת עולם האיפור.

במסגרת עבודתו העביר ירין הרצאות רבות, בהן גילה את כשרון ההוראה שלו בכלל ובתחום איפור מקצועי בפרט. מכאן נסללה הדרך בטבעיות לקריירה מקצועית ייחודית.

בשנת 1986 הקים ירין שחף את בית הספר לאיפור. עיסוקו העיקרי הוא הכשרת מאפרות ומאפרים מקצועיים בתחומי האיפור השונים: איפור יופי, כלות, צילומים, טלוויזיה, איפור אומנותי, קולנוע ותיאטרון.

מאז, עבד באין ספור הפקות אופנה וקליפים, איפר לשערים של מגזינים נחשבים בארץ ובחו"ל, עבד באיפור לפרסומות של חברות גדולות, והינו מאפרם האישי של דוגמניות, שחקנים וזמרים רבים.

ירין מעמיד לרשות תלמידיו את הידע הרב והניסיון שצבר וכן את קשריו הענפים בתעשיית הקולנוע, התיאטרון והאופנה בארץ.

כמו כן, ירין עוסק בהדמיית פצועים לקורסי טראומה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ב"ש, ומשמש כמאפר ראשי של חיל רפואה בצה"ל.

בשנת 1999 קיבל ירין שחף הצעה קוסמת במיוחד, לשמש בתפקיד המאפר הראשי והבינלאומי של חברת איפור מהגדולות בעולם. למרות הפיתוי הכספי, בחר להמשיך בדרך שהתווה לעצמו ולהכשיר דור חדש של מאפרות ומאפרים בארץ. ירין שחף רשום בשלוש סוכנויות מאפרים יוקרתיות באירופה, דרכן הוא נוסע מדי חודש אוקטובר למילאנו ופריז כדי לאפר בתצוגות הקיץ של ה-Prete a Porter, ומדי חודש מרץ לתצוגות החורף.

ירין משמש מאפר בתצוגות ה-Haute Couture (אופנת עילית) המתקיימות בפריז בחודשים יולי (אופנת חורף) וינואר (אופנת קיץ).

בנוסף, הוא מלמד מספר פעמים בשנה בשוודיה בביה"ס Make-up institute Stockholm.

כבר משנת 2014 עוסק ירין שחף, יחד עם טרנדולוגים אחרים בעולם, בחיזוי העתיד ובניסיון "לקרוא" מגמת בעולמות היופי, טרם התרחשותן.
בחודש יולי 2016 השיק ירין שחף, בישראל ובאירופה את מגזין תחזיות היופי לשנים 2017/18.


מגזין תחזיות היופי לשנים 2018/19

בשיתוף עם כימאי קוסמטיקה מובילים בעולם, עוסק ירין שחף בפיתוח ושיפור מוצרי איפור מקצועי. במקביל הוא מייעץ לחברות קוסמטיקה רבות בבחירת צבעי איפור ומרכיבים המשפרים את המוצרים. הסיפוק המקצועי שהוא מפיק בנושא ייעוץ ופיתוח מוצרי איפור מקצועי, הביא אותו להחלטה להימנע מפיתוח קו מוצרי איפור מקצועי משלו. זאת על מנת להמשיך לספק לחברות האיפור את הייעוץ הניטרלי מבלי להתמקד בחברת איפור ספציפית. באותה מידה, הוא מקפיד שתלמידי בית ספר שלו ילמדו איפור ויאפרו בפועל מבלי לייצג חברת איפור כלשהי.

גלגולו של בית ספר למקצועות היופי "ירין שחף" – היסטוריה על קצה המכחול:

 • בשנת 1986 הקים ירין שחף והוא בן 24 בלבד – את בית הספר לאיפור. ההתחלה הייתה בשדרות בן גוריון בתל אביב, עם כיתה אחת בלבד. מי יכול היה לחזות את ההתפתחויות...
 • ב-1987, בלי לאבד זמן, בית ספר לאיפור ירין שחף 'עבר דירה' לרח' דיזנגוף 84 – כאן הכיר ירין את נאוה אשתו.
 • עוד שנה חלפה ובשנת 1988 בית ספר לאיפור ירין שחף שינה כתובת לרח' ארלוזורוב 58. במקום פעלו 2 כיתות לימודי איפור ואולפן צילום בו צילמו התלמידים את עבודותיהם. ירין החל לגייס מורים נוספים, שיספקו לימודי איפור לעוד ועוד תלמידים שנרשמו לבית הספר.
 • ב-1997 עבר בית ספר לאיפור ירין שחף לרח' מאפו 26, ת"א.
 • בשנת 2011 עבר בית הספר לרח' מנדלי מוכר ספרים 7 בתל אביב. אל מבחר קורסי האיפור הנלמדים בבית הספר נוספו קורסים חדשים בתחומי היופי, כגון סטיילינג, תסרוקות ועוד..
 • מתוך מחשבה על רווחת התלמידים, בשנת 2015, נפתח מתחם האיפור המפואר ביותר בארץ- בנין חדש בן 5 קומות ברחוב בית הלל 10 בתל אביב. בית הספר נמצא במרחק הליכה מתחנת רכבת השלום ומתחם עזריאלי. 
  בית הספר כולל כיתות איפור מרווחות ומצוידות, אולפני צילום וטלוויזיה, ספריה, חדרי השראות, חנות איפור, גלריה לאומנות, קפיטריה ועוד.

 גאווה בינלאומית:

בשנת 2018, I.U.M - האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לאיפור בחר ב-"ירין שחף" כבית הספר לאיפור הטוב בישראל!
בית הספר "ירין שחף" הינו בית הספר היחיד בישראל שהתקבל לאיגוד הבינלאומי. 

 

ולסיום, נגיעת מכחול אישית

ירין הוא בן למשפחה דתית, המקיים אורח חיים חילוני התואם את עיסוקו, תוך מתן כבוד לערכי הדת ולבחירת משפחתו. לאחר שהקים את בית הספר לאיפור, הקים גם משפחה בהינשאו לנאוה. לבני הזוג שתי בנות.

בית ירין שחף בית ירין שחף
ירין שחף במהלך שיעור ירין שחף במהלך שיעור
חדר ה"מוזה" חדר ה"מוזה"
כיתת לימוד כיתת לימוד
חנות האיפור של בית הספר חנות האיפור של בית הספר
array(10) { [0]=> string(22) "HTTP/1.0 404 Not Found" [1]=> string(22) "Timing-Allow-Origin: *" [2]=> string(24) "Content-Type: image/jpeg" [3]=> string(35) "Date: Wed, 08 Apr 2020 05:22:24 GMT" [4]=> string(38) "Expires: Wed, 08 Apr 2020 05:22:54 GMT" [5]=> string(33) "Cache-Control: public, max-age=30" [6]=> string(31) "X-Content-Type-Options: nosniff" [7]=> string(12) "Server: sffe" [8]=> string(20) "Content-Length: 1097" [9]=> string(19) "X-XSS-Protection: 0" }

בית 'ירין שחף' - בית לאמנות והשראה

 • PASS, PORT - גלריה לאמנות...
  ירין שחף: "שמח לשתף אתכם, בהגשמת חלום שהיה לי: תמיד הייתי מחובר לעולם האמנות ומדי פעם השתעשעתי במחשבה להקים גלריה לאמנות. עכשיו, אחרי עבודת הכנה לא פשוטה, אני גאה בהגשמת החלום- "PASS,PORT" גלריה לאמנות עכשווית!"הגלריה המשתרעת על קומה שלמה ב"בית ירין...
 • בית ירין שחף כמקום לאמנות...
  ברחבי בית הספר תוכלו למצוא פינת מעניינות ומלאות השראה.ירין שחף: ״חשוב לנו שכל גרם מדרגות יהווה השראה ויעניק לתלמידים רעיונות כמו בסיור במוזיאון לעיצוב״.
 • קליפ מפתיחת תערוכת "אודותיה של...
  תמיד חשבנו שבית הספר למקצועות היופי, אמור להוות השראה לתלמידיו ולבוגריו ולגרום להם להיות יצירתיים, ואנשי מקצוע טובים ופוריים יותר.סיבוב קטן באולמות בית הספר, חדרי המדרגות והכיתות, מראה לכם, שאנו לא נרגעים ודואגים שכל אזור בבית הספר יהיה מענ...

ירין שחף למען הקהילה

 • איפור מקצועי מכל הלב
  במסגרת פרויקט ההתנדבות 'ירין שחף למען הקהילה' נשלחים אמני האיפור של ירין שחף להשקיע מזמנם, מרצם וכשרונם על מנת לשמח אנשים מארגונים שונים עמם משתף בית הספר פעולה. ההתנדבות מעלה לעיתים רגשות מעורבים בקרב המאפרים, שכן הם נחשפים לאוכלוסיה רגישה במגוון רח...
 • איפור מקצועי למען הקהילה
  פרוייקט 'ירין שחף למען הקהילה' הוא הנשמה שמאחורי בית הספר לאיפור. כבר שנים שבית הספר של ירין שחף מקיים פרוייקט מיוחד במינו, של נתינה, זולתיות, והתנדבות. בוגרות בית הספר לאיפור נשלחות בתום הלימודים להתנדב למען הקהילה במסגרות שונות.
 • ירין שחף למען הקהילה –...
    מי שבחר באיפור כמקצוע, בחר לגעת באנשים – מבחוץ ומבפנים, ברגישות ובעדינות. בית ספר לאיפור "ירין שחף" בוחר לתת מהכישרון, האהבה והידע של תלמידיו לכלל הקהילה ובעיקר לחולים והחלשים שבה. כל נתינה לזולת היא גם קבלה ממנו, והיד המאפרת יוצאת נשכרת. &n...
 • ירין שחף למען הקהילה
  החיים הם מרוץ מטורף של למידה, הישגים, יעדים וכיבושים, אך לעתים יש לקחת פסק זמן, לזוז שניה לצד ולהתבונן מעבר ל"אני העצמי"; כיצד אפשר לגרום לאחר לחייך? להרגיש יותר טוב עם עצמו? לגרום לו לשכוח מהכאב האופף אותו בשגרה ולהתמסר לחוויה של רוגע וכייף?אנו, בבי...
 • מכתב מרגש למען הקהילה
  בית הספר למקצועות היופי "ירין שחף" מאגד תחת קורת גג אחת מגוון רב של מגמות לימוד, החל מקורס האיפור המקצועי, דרך קורסים מתקדמים למאפרים ועד לקורס סטיילינג וקורס עיצוב תסרוקות. כשתלמיד מגיע לבית הספר, אנו מציגים לו את האפשרויות השונות בהן יוכל לבחור, אך...
 • התנדבות במסגרת האגודה למלחמה בסרטן...
  בית ספר לאיפור "ירין שחף", הרואה עצמו מחויב לנתינה לקהילה, משתף פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן. הפעילות ההתנדבותית שעיקרה סדנאות איפור ואיפור נשים לאירועים, מצליחה לחולל פלאים. להוסיף גוון ורוד ללחיים... ולחיים!
 • התנדבות בפרויקט מנטורינג למען נערות...
  מאפרות בית ספר לאיפור ירין שחף מתנדבות בהפנינג ייחודי של אוניברסיטת תל אביב במסגרת פרויקט "נערות למען נערות". זאת כבר מסורת בת כמה שנים, ואנו נהנים לפנק את הבנות באיפור ערב – רגע לפני שהן עולות לבמה לקבל את תעודת הסיום.
 • התנדבות בפרויקטים שונים
  התנדבות בפרויקטים שונים במסגרת פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" יוצא בית ספר לאיפור ירין שחף להתנדבות בשטח. אנו חוברים לארגונים שונים, הפועלים למען אוכלוסיות חלשות בישראל, והתוצאות נפלאות. ויש גם מסקנה: אין מתנה גדולה יותר מהסיפוק שבנתינה.
 • "ירין שחף למען הקהילה" –...
  לפני כ-15 שנה נולד לו פרוייקט מיוחד בבית ספרנו המהווה גאווה עצומה בעבור השותפים בו –  "ירין שחף למען הקהילה". רצינו להתבונן בפרוייקט מזווית קצת אחרת, לטובת המשימה רתמנו את יעל וייס, בת שירות בעמותת "רחשי לב" המסייעת לילדים חולי סרטן ובני משפחותי...

הצלחות בוגרים

 • ענבל כהן - גולנזר מגשימה...
  ענבל, בוגרת מגמות איפור ועיצוב תסרוקות, רק בת 18 אבל לוח הזמנים שלה כבר מלא עד אפס מקום באיפור וסירוק לכלות והפקות, וכל זה לפני הגיוס הקרוב לצה"ל.
 • ההפקה שעשתה לנו את החודש...
  כמו בכל מקצוע בעולם, האנשים העוסקים במלאכה מתוך אהבה אמיתית הם אלה המגיעים לתוצאות המרשימות ביותר. לפניכם הפקה מדהימה בה כל המשתתפים התכנסו לשם מטרה אחת בלבד: חדוות היצירה.
 • סטיילינג בארץ – כל ההתחלות...
  סגנון לבושך גורף מחמאות על בסיס יומיומי? את יכולה לצאת לנופש עם שמלת ערב שחורה אחת ולאבזר אותה באופן שיגרום לבן זוגך לחשוב שנסחבת עם מלתחה שלמה? החברות לא זזות לקניות בלעדייך? כנראה שניחנת ביכולת סטיילינג מופלאה ואולי הגיעה העת לעשות עם זה משהו...אנו...
 • סיפור ההצלחה של ליאת גרין...
  הבגד עושה את האדם או האדם את הבגד? תורה שלמה נתפרה סביב הסוגיה הזו וניתן לסכמה במילה אחת "סטיילינג". לא צריך להיות דוגמנית או פאשניסטה גדולה כדי להתלבש ולהתאבזר באופן המחמיא לגופך וכפועל יוצא, באופן המעניק בטחון; הסוואת פגמי הגוף, הבלטת יתרונותיו ויצ...
 • סיפור ההצלחה של משה קסטוריאנו...
  מאחורי כל הפקה מושקעת עומד סטייליסט עם חזון שיודע לתפור מא' ועד ת' את כל הפרטים הדרושים להגשמת חזון היצירה. ואם עסקינן בפרובוקטור יצירתי ונטול מעצורים, אין ספק כי התוצאה הסופית תרקיע שחקים ותכבוש גבולות חדשים של מקוריות ותעוזה.מוזמנים להכיר את משה קס...
 • המאפרת שעשתה לנו את החודש...
  (איפור ועיצוב שיער בכל הצילומים שלפניכם: מתי פרדו) למה בחרת בלימודי איפור ? תמיד אהבתי לאפר. מאז שאני זוכרת את עצמי אני מאפרת את החברות ואת המשפחה הקרובה. בשנת 2007 החלטתי לקחת את התחביב מעט יותר ברצינות ונרשמתי לקורס איפור בשביל הכיף, ללא כל כוונה...
 • סיפור ההצלחה של טניה סון...
  את טניה פגשנו במסדרונות בית הספר "ירין שחף" עם חיוך מזמין והמון תשוקה להוראה והדרכה בעולם האיפור. אנו אוהבים להקשיב כל פעם לדרכים המאתגרות והמעניינות אותן עוברים/ת הבוגרים שלנו. בעיקר כשמדובר במאפרת למודת ניסיון, עם אהבה גדולה לתחום האיפור, אהבה שלא ...
 • טליה קליין בדרך להצלחה!
  טליה קליין, בוגרת קורס האיפור המקצועי וקורסי ההמשך של ירין שחף, סיימה בהצלחה את לימודיה וכבר עושה חייל. לאחר פגישתה עם סוכנות המאפרים של "ירין שחף" נשלחה מטעם סוכנות המאפרים להפקה מיוחדת לעיתון המוביל "ידיעות אחרונות".  טליה התבקשה להתאים א...
 • בלוג החודש
   עולם ה"בלוגספירה" –  הפך להיות נדבך חשוב בעולם התוכן והצרכנות שלנו. מעבר לצורך השיתופי הקיים במבנה הבלוג, קיים לו אלמנט שיווקי נפלא, העומד לרשות כל אחד ועשוי לסייע לו בתחילת דרכו המקצועית. הבלוג הוא בהחלט פלטפורמה נפלאה לשתף עבודות ולהראות...
 • סיפור ההצלחה של אנייה
  אנייה זוברילנקה  מאפרת מצטיינת מבית "ירין שחף", זכתה להזדמנות לאפר בתכנית הבוקר של רשת עם קובי מחט ואברי גלעד, מיד בתום לימודי האיפור. 
 • מאפרת החודש מרץ 2012
  מתי למדת איפור ואיך בחרת במקצוע הזה ובבית הספר של 'ירין שחף'? התחלתי להתעניין באיפור כשהייתי בת 13. הייתי פעילה בסטודיו לתאטרון כשהבנתי פתאום שמשחק מעניין אותי הרבה פחות מאיפור...
 • סטאז' - תחילת דרכו של...
  הפעם אנו שמחים לשתף אתכם במייל שכתבה לירין בוגרת בית הספר ותשובתו של ירין. חלופת מיילים זו היא דוגמא לקשר האישי, עליו מקפיד ירין לשמור עם תלמידיו ובוגריו. ורד טל נשלחה לסטאז' בתכניות הבוקר של "קשת" וזכתה למחמאות רבות עבור עבודתה המקצועית. ורד חוותה ח...

סגל ההוראה

גיא יצחק
גיא יצחק

בעל תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה - האוניברסיטה הפתוחה.
בעל תואר שני M.A ביעוץ ארגוני ומשאבי אנוש - אוניברסיטת תל אביב.
משמש כמשנה למנכ"ל ומנטור איפור ראשי בבית הספר. משנת 2005 מרצה בכל קורסי ביה"ס בתחום השיווק,
שירות, מכירות ואסטרטגיה. לשעבר דייל אוויר בחברת אלעל. 

מנטור איפור ראשי (main mentor)
גליה תורן חן
גליה תורן חן

בעלת תואר ראשון, אוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר שני MBA בהתנהלות ארגונית – אוניברסיטת תל אביב,
בוגרת לימודי אמנות הבישום בצרפת, מומחית למיתוג באמצעות הריח,
חלק מצוות בית הספר משנת 1991.
יועצת אסטרטגית למותגי יופי בין לאומיים,
מגישת תכנית הטלוויזיה "מילון היופי" בערוץ 10.
יועצת לחברות: "אסתי לאודר קומפני'ס", לוריאל רשת "אפריל", "פלורמר", "איב רושה" ועוד.
מורה בכירה (מנטור) ב"ירין שחף", מנהלת מגמת הוראה והדרכה.

מורה בכירה (Mentor)
גלי גרינפלד דרייר
גלי גרינפלד דרייר

מורה בכירה (Mentor) ומנהלת מגמת "סטיילינג" בירין שחף.
בעלת תואר ראשון באמנות - אוניברסיטת תל אביב.
מרצה בביה"ס משנת 2001 במגמות היופי והסטיילינג.
מאפרת וסטייליסטית בהפקות אופנה, תצוגות אופנה למותגים פרטיים וקטלוגים למעצבי תכשיטים,
מעצבי בגדים, מעצבי נעליים, מעצבי שמלות כלה, מאפרים ומעצבי שיער.
מאפרת לבוקים וכתבות תדמית של דוגמנים/שחקנים – מעין קרת, אוהד קנולר, ג׳ני צ׳רווני מאנה, כנרת הנדלס (דה וויס), 

סנדרה שדה, אוולין הגואל, קסניה טרנטול ("האח הגדול"), לי סובר (כתבת אופנה חדשות הבידור), תמר זיסקינד (מלכת היופי 2008) ועוד.
מעבירה סדנאות איפור וסטיילינג לגופים וארגונים כגון: ג'יימס ריצ'רדסון, ויצ"ו, רשת מלונות דן,
חברת ל'אוקסיטן, סלקום, אורנג', היחידה לתזונה של אולגה רז, מרכז רב שירותים לעיוורים וכבדי ראייה ועוד.
מאפרת לכתבות אופנה ויח"צ: מגזין יופי, מגזין אינטרנטי של חברת לוצ'י, וואי-נט, מגזין "את", מגזין האופנה Jute Magazine, "מגזינה" ועוד.
לקוחות פרטיים – איפורי כלה וערב, סדנאות איפור, סדנאות סטיילינג אישי והלבשה נכונה.
מעצבת ובעלים של מותג התכשיטים – Miola הנמכר בארץ ובחו"ל.

 

מורה בכירה (Mentor)
הילה אלקיים
הילה אלקיים

מורה בכירה (Mentor) צלמת ואמנית רב תחומית.
מרצה בביה"ס משנת 2004 במגמות היופי והאיפור בהתמחות ב"ירין שחף".
מאפרת מובילה המתמחה באופנה, כלות, טלוויזיה, קולנוע, אפקטים מיוחדים ו Airbrush בארץ ובחו״ל.
נמנית בצוות המאפרים הקבועים של "ארץ נהדרת" ועוסקת בבניית ויצירת דמויות.
הילה היא גם צלמת אופנה ופורטרטים ומעבירה לתלמידים מהידע הרב של איפור לצילומים אותו רכשה עם השנים.
בין לקוחותיה, אין ספור ידוענים וחברות ענק כגון: הוט, קשת, FX, MTVהאמריקאי, ידיעות אחרונות, טיים אאוט, פנאי פלוס Loreal professionnel.

מורה בכירה (Mentor)
מיכל שביט
מיכל שביט

מורה בכירה (Mentor) בביה"ס ומרצה במגמת Show ב"ירין שחף", מאפרת משנת 1986.
מרצה ב"ירין שחף" משנת 1997, מתמחה באיפורי יופי ותיאטרון: פאנות, שפמים זקנים ואיפורי תדמית,
עובדת עם שחקני התיאטרון הבולטים ביותר בארץ.
מאפרת בכירה בתיאטרון ה"קאמרי",
מאפרת בכירה בהצגות מובילות בהם איפרה את: עוז זהבי, איתי טיראן, עמוס תמם, מיה דגן, אליאנה תדהר, עירית קפלן, דרור קרן ועוד
מאפרת בהצגות המובילות: קזבלן, כנר על הגג, קברט, שיער ועוד.

מורה בכירה (Mentor)
מיכל הרץ
מיכל הרץ

מורה בכירה (Mentor) ומנהלת מגמת "איפור בהתמחות" (קורסי Show, Airbrush) מרצה ב"ירין שחף" משנת 1997 במגמות היופי והאיפור בהתמחות.
קוסמטיקאית מובילה בארץ משנת 1994 מרצה בתחום האסתטיקה וטיפוח העור. מאפרת כלות ואירועים, מתמחה באיפור לסרטי טלוויזיה וקולנוע ,הדמיית פציעות, כוויות ומחלות עור.

מורה בכירה (Mentor)
מתילדה
מתילדה

מורה בכירה (Mentor) במגמות היופי והתסרוקות בירין שחף. בעלים של Matilda|makeup.hair.beautiful, חברה המתמחה במתן שירותים בתחומי היופי:
איפור, עיצוב שיער לאירועים, טיפוח ציפורניים והדרכות מקצועיות ואישיות.
מרצה בביה"ס משנת 2006 ומעבירה קורסים וסדנאות מקצועיות ברחבי הארץ,
הרזומה העשיר של מתילדה כולל איפור ושיער לתצוגות אפנה, טלוויזיה והשקות. 
משמשת כיועצת מקצועית לחברת האיפור "OFRA" ו"antonym".

מורה בכירה (Mentor)
מיכל שיף
מיכל שיף

מורה במגמת התסרוקות של ירין שחף.
חלק מצוות ההדרכה משנת 2014
מתמחה באיפור ועיצוב שיער לכלות ואירועים.
מאפרת ומעצבת שיער להפקות אופנה, סרטוני פרסומת, קטלוגים ומגזינים.
בעלת עבר מקצועי עשיר בתחום האמנותי כצורפת ומעצבת תכשיטים, קונדיטורית ושוקולטייר.

 

מורה
רותי חיימסון
רותי חיימסון

מורה במגמות האיפור בהתמחות והתסרוקות. מנהלת (יחד עם יעל רוזנברג) את מגמת התסרוקות בירין שחף.
מרצה בבית הספר משנת 2014.
מאפרת ומעצבת שיער, מתמחה באיפור ביוטי לאירועים בעיקר במגזר החרדי,
מתמחה בשיטת האיפור החדשנית Airbrushבעיקר לעור בוגר.
במקביל רותי היא מעצבת גרפית מזה 28 שנים ובעלת תעודת הוראה.

מורה
יוסי לוי
יוסי לוי

מתמחה באיפור ביוטי, איפור בשיטת האיירבראש ועיצוב תסרוקות,
יוסי איפר במגוון תוכניות טלוויזיה וביניהן "מתורבתים",
איפר וסירק במגוון תצוגות אופנה, קטלוגים שונים וצילומי בוק לשחקנים ביניהם לוסי דובינצ'ק,
כיום יוסי מורה ומדריך בכיר במגמת עיצוב תסרוקות במקביל לעבודתו עם לקוחות פרטיים.

מורה
ליטל מיג'אן
ליטל מיג'אן

מדריכה במגמות היופי והאיפור בהתמחות בעלת תעודות מביה"ס ,
חלק מצוות ההדרכה של ביה"ס משנת 2015 ,
מתמחה באיפורי אפקטים, המאפרת האישית של השחקן המוערך אילן פלד (אחד העם, דנית זמרת החתונות)

מדריכה
ירמה טל
ירמה טל
מורה
ענבל זורר
ענבל זורר

מדריכה בביה"ס לאיפור "ירין שחף" במקביל לעבודה כמאפרת עצמאית: מאפרת כלות ואירועים, ביוטי לצילומי משפחה והריון
עבודה כמאפרת ומוכרת בחברת "אלקליל בע"מ" בסניפי "בובי בראון" בראשל"צ ובאשדוד.
איפור בהפקות שונות מודעת פרסומת לפתאל, הפקת אופנה למעצבת תכשיטים, דוכני איפור ציורי פנים לפורים ואירועים לילדים ומבוגרים, איפור לתיאטרון ועוד..

מורה
אורטל סבח
אורטל סבח

אורטל עובדת כעצמאית בתחום האיפור ועיצוב תסרוקות עם מקצועיות רבה באיפור גוף אומנותי .
כמו כן איפרה בתצוגות אופנה של חברת "אינדולה", קליפים, צילומי קטלוג ובתוכניות הטלויזיה "עושים סדר" ו"סוגרים חשבון".
עובדת כמאפרת ומסרקת כלות וערב, עשתה תצוגות שיער, צילומי קטלוגים, צילומי קליפ מוזיקה, עושה ציורי פנים וגוף ועוד...

מורה
שני טליטיאן
שני טליטיאן

בוגרת קורס עיצוב שיער ותסרוקות וקורס איפור מקצועי. 
מאפרת כלות ואיפור ערב. 

מורה
אפרת יהב
אפרת יהב

סיימתי ללמוד בביה"ס לאיפור ירין שחף2014בשנת מאז תחילת הלימודים ועד היום אני עוסקת בתחום האיפור, ההדרכה והצילום במקביל.
כל חיי סבבו סביב אומנות , אני אמנם כבר לא ילדה קטנה אבל יודעת בדיוק מה אני רוצה לעשות ומה המטרה שלי. אנשים אומרים לי איך את מוותרת על מקצוע כל כך טוב שיש לך.
אני מהרגע שהתחלתי ללמוד איפור ידעתי שאת החלום אהפוך למציאות. אני מלאת מוטיבציה ואהבה גדולה למה שאני עושה כיום.
המטרה שלי היא לעסוק רק בתחום שאני אוהבת ולכן אני פונה אליכם. יש לי המון מה לתת , גם בתחום האיפור וגם בתחום ההדרכה. הגיע הזמן לשינוי מתוך אהבה גדולה

מורה
ניב בוגוסלבסקי
ניב בוגוסלבסקי

מדריך במגמת האיפור בירין שחף.
עובד בסטודיו לכלות- ענת ועינת בע"מ.
מעצב שיער ומאפר בערץ i24.
מלבד זאת עבד בתכניות בוקר של ערוץ2 בקשת, בבייקאוף, מגזינים ואתרי אינטרנט כמו: סקנד, סולוג, ראש ועוד..

מורה
תמר אהרון
תמר אהרון

מדריכה במגמת התסרוקות ב"ירין שחף".
חלק מצוות ההדרכה של ביה"ס משנת 2014.
מתמחה בתסרוקות לכלות במגזר החרדי. בעלת ידע רב בתחום עיצוב השיער.

מדריכה