רוצה ללמוד את תחום הביוטי? מגיע לך

קורס בניית ציפורניים

משך הקורס:

18 מפגשים

קהל יעד:

15+

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס בניית ציפורניים?

הקורס מספק את המסלול המקצועי היסודי והחווייתי ביותר ללימודי תחום בניית הציפורניים וכולל בתוכו את כל שיטות הבניה העדכניות ביותר בתחום.

בקורס זה תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום טרנדי, צבעוני שמתפתח ומתעדכן באופן תדיר. במהלך הקורס תרכשי מגוון טכניקות עבודה ממיטב המורים, ובסיום הקורס, יהיו לך הכלים, הידע המיומנות והבטחון הנחוצים לבנייה של ציפורניים בכל סגנון אפשרי.

מי מלמד בקורס בניית ציפורניים?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, שהתמחו בטכנאות ציפורניים ובהוראת התחום בכל הסגנונות והטכניקות. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. את הקורס בתל אביב מובילה המנהלת המקצועית הגב' אילנה כסיף ואת הקורס בחיפה מובילה המנהלת המקצועית הגב' איילה עובד. שתי המנהלות המקצועיות אילנה ואיילה נחשבות למאסטריות ידועות בתחום הציפורניים עם מוניטין, ניסיון וותק בתחום זה. בנוסף, צוות מגוון של מורות מקצועיות מלווה את הקורס בפועל, כל המורות מביאות איתן רזומה עשיר, כמו גם ותק וניסיון מרשים בתחום הציפורניים.

איזה ידע מקדים צריך כדי ללמוד בקורס בניית ציפורניים?

אין צורך בידע מוקדם, כיוון שתוכנית הלימודים של הקורס מותאמת להבנת המקצוע מהבסיס. מסלול הלימודים של קורס בניית הציפורניים  מתאים לכל המבקשים להגשים חלום ולהיות חלק מעולם בניית הציפורניים ללא כל ניסיון קודם. בנוסף, העוסקים במקצועות יופי אחרים כמו איפור, עיצוב שיער, או עיצוב גבות וריסים, יכולים לרכוש דרך הקורס תחום תעסוקה נוסף ומשלים למקצועות היופי הנוספים שבהם הם עוסקים.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בקורס תקבלו ערכה עשירה המכילה את כל המוצרים והאביזרים  הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים ותקופת הלימודים. בעת שהייתכם בכיתות הלימוד תוכלו להשתמש במכשירים ובחומרים שנמצאים בכיתה באופן חופשי.

מה מייחד את מסלול הלימודים  מבתי ספר אחרים?

לראשונה, שני גופים מובילים בישראל בתחום מקצועות היופי חברו לכדי שיתוף פעולה מקצועי ואתם נהנים מהתוצאות: תוכלו להגדיל באופן משמעותי את אפשרויות התעסוקה שלכם בתחום היופי ואת ההיצע המקצועי שאתם מעניקים ללקוחותיכם שיוכלו ליהנות לא רק משירותי איפור ושיער, אלא גם משירותי טיפוח, עיצוב ובניית ציפורניים בידיים וברגליים.

כל חווית הלימוד כוללת מסלולי ליווי מקצועיים ולצידם מסלולי ליווי עסקיים מהם נהנים כל הבוגרים שלנו, ממה שמעניק להם ידע עסקי לצד כלים מקצועיים ובכך מסיע להם לסלול בעצמם  את המסלול להצלחה מקצועית ועסקית כאחד.

מהם הנושאים שנלמדים בקורס?

בין נושאי הקורס הנלמדים:  חיטוי וניקוי, אנטומיה ובקטריולוגיה, מניקור ג'ל, בניית ציפורניים באקריל, בניית ציפורניים בטבילה, בניית ציפורניים בג'ל, בניית ציפורניים בפוליג'ל, פרנץ' מניקור קבוע ועוד.

מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כטכנאית ציפורניים?

אנו משתפים פעולה עם עמותת "יוזמות עתיד" המסייעת לנשים בהקמה וניהול של עסק עצמאי ותלמידים המעוניינים להסתייע בשירותי העמותה, מוזמנים לעשות  זאת באמצעות בית הספר.

בנוסף כל תלמיד ותלמידה מקבלים מבית הספר אפשרות לליווי עסקי ללא עלות וללא מגבלת זמן, מה שיאפשר לכם לקבל את כל הכלים העסקיים על מנת למנף את ההכשרה המקצועית שקיבלתם.  

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

כבוגרי ובוגרות הקורס, תוכלו לעסוק כעצמאים בתחום בניית הציפורניים ו/או כשכירים במכוני בניית ציפורניים. תוכלו גם להשתלב בעבודה במכוני יופי, מספרות, מכוני קוסמטיקה, או לחליפין להקים ולנהל עסק עצמאי בתחום מהבית, על פי לוח הזמנים והשעות שמתאימים לכם ולסדר היום שלכם.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן