מגמת איפור

קורס איפור בשיטת AIR BRUSH

משך הקורס: 5 שבועות
מספר מפגשים: 5 מפגשים
קהל יעד: מאפרים

מה לומדים בקורס?

הישר מהשטיח האדום, מגיעה אלינו הטכניקה המתקדמת ביותר בעולם האיפור – טכניקת איפור באיירבראש! זוהי טכניקה חדשנית בה "מרססים" את חומרי האיפור, על הפנים והגוף, בעזרת מכשור מיוחד. הטכניקה מעניקה גימורים מושלמים לעור הפנים, עמידות גבוהה וחיסכון בזמן האיפור. כבית ספר המוביל בעולם היופי בישראל, אנו מאמינים בקדמה ובהובלת הדרך החדשה ביותר בעולם. בכדי להיות מאפר מוביל, חשוב להתעדכן ולהעשיר את מזוודת הידע שלנו בכל עת. מעבר להשתלמויות, ספרות מקצועית ומחקר, חשוב לשכלל את הידע ולצעוד קדימה. אין זה סוד, טכנולוגיית האיירבראש קיימת ומתעצמת, והיום הופכת להיות כלי עבודה חשוב למאפר המקצועי. חלק מתכני הקורס הם: היכרות עם מכשיר האיירבראש,  עבודה עם ווסת הלחץ, קביעת מרחק התזה, מעברי צבע וטשטושים, התאמת צבעים, הצללות והארות, הנחה מדויקת של סומק בהתזה, שימוש בטכניקה לאיפורי כלות ועוד.

הורד את תוכנית הלימודים

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים ותיקים, מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה ו- Air Brush. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

טכניקת ה-Air Brush משלימה את תכני קורס ה-pro המקצועי הנלמד בבית הספר ומהווה עוד שלב בדרך להצלחה בעולם האיפור. על כן, למסלול יתקבלו מאפרים בוגרי כל בתי הספר לאיפור מקצועי ובעלי תעודת לימודי איפור מקצועי.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בית הספר הגבוה למקצועות היופי בחר במוצרים המתקדמים והמובילים בעולם של חברת "SNOB-MAKEUP". ל-SNOB-MAKEUP, קומפרסורים מיוחדים שפותחו במיוחד לעולם האיפור, יחד עם מוצרי איפור איכותיים, בעלי גימור מושלם אותם יקבל כל תלמיד בפתיחת הקורס.

 מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בוגרי קורס Air Brush יכולים לעסוק כעצמאים באיפורי כלות וערב , בהפקות אופנה ומגזינים. 

מה הכלים שמקבלים מבית הספר לתעסוקה בתחום?

  • בוגרי מסלול זה בעלי תעודת איפור של מסלול PRO אשר יסיימו בהצטיינות ישלחו ע"י בית הספר לסטאז' במגוון תחומים: הפקות טלוויזיה, מגזינים, תצוגות אופנה ועוד..
  • בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו : אתר אינטרנט אישי בעל ממשק פשוט ונוח לתפעול ו-5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתוכנית הלימודים הרגילה.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס AIR BRUSH, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
שיעורי חיזוק ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי- ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודה בינלאומית בהתמחות ל AIR BRUSH.

  

לחץ לקבלת תוכנית הלימודים

קורס איפור בשיטת AIR BRUSH  
כיתת לימוד כיתת לימוד
קורס איפור בשיטת AIR BRUSH  
קורס איפור בשיטת AIR BRUSH  
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה