מגמת איפור

קורס איפור לכלות וערב - BEAUTY

משך הקורס: 3 חודשים
מספר מפגשים: 13 מפגשים
קהל יעד: כולם

מה לומדים בקורס?

בקורס זה תוכל לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות. מסלול ירין שחף ביוטי מכשיר את תלמידיו להתמחות באיפורי יופי, איפור כלות ואיפור לאירועים. במהלך הקורס תרכוש מספר טכניקות עבודה ממיטב המורים, ובקו הגמר של הקורס יהיו לך הכלים בכדי לגבש טכניקה אישית משלך. חלק מתכני הקורס הם: הכרות עם עולם האיפור, טיפוח העור, מורפולוגיה, איפור יופי לכלות ואירועים, התאמת צבעים ועוד.

הורד את תוכנית הלימודים

מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים ותיקים, מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. ירין שחף בוחר בקפדנות את צוות המורים ומלמד בקורס את השיעורים המתקדמים. בנוסף, בסיום הלימודים פוגש ירין שחף, כל תלמיד לפגישה אישית לטובת מעקב ובדיקת הישגים.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

המסלול מתאים לכל המבקשים להגשים חלום ולהיות חלק מעולם האיפור המקצועי ללא כל ניסיון קודם. כמו כן, מסלול לימודים זה מתאים לכל אוהבי היופי והאסתטיקה, המעוניינים לשדרג ולמקצע את הידע הקיים ברשותם. שערי המסלול יקדמו בברכה הן את אלו שמקצוע האיפור הוא משאת נפשם והם מעוניינים להפוך את האיפור למקצוע העיקרי שלהם, לבין אלו המעוניינים באיפור כמקצוע משני והן את אלו המעוניינים להעשיר את הידע שלהם ורוצים ליהנות מלימודים חווייתיים.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבל - ערכה עשירה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. כשהרכבנו את הערכה חשבנו על כל פרט ועל כן, ערכת מוצרי האיפור כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה. הערכה נבנתה מתוך חשיבה מעמיקה על מה שנדרש למאפר כדי לעבוד ולהשיג תוצאות מוצלחות. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה: סט מברשות, גווני מייק-אפ שונים, קונסילרים, צלליות, שפתונים, גלוסים, פודרות, עפרונות, ספוגיות למייק-אפ, פאף, פודרה ועוד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בוגרי מסלול ביוטי יכולים לעסוק כעצמאים באיפורי כלות וערב או כשכירים בחברות קוסמטיקה, בסלוני כלות וכו'. תכנית הלימודים נבנתה במטרה לאפשר לכל בוגרי הקורס להשתלב מקצועית ולהצליח בתחום. בקורס האיפור תוכל לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות.

מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר ?

  • במסגרת קורס זה מתקיים יום צילום, במהלכו צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק האיפור.
  • בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו : אתר אינטרנט אישי בעל ממשק פשוט ונוח לתפעול ו- 5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתוכנית הלימודים הרגילה. 

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס לאיפור במסלול BEAUTY, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
שיעורי חיזוק ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי- ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלים התלמידים תעודת התמחות בינלאומית באיפור ערב ואיפור כלות. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרים, שזוכים לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לאיפור מקצועי.

לחץ לקבלת תוכנית הלימודים

ירין שחף בזמן איפור ירין שחף בזמן איפור
מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף
כיתת לימוד כיתת לימוד
חנות האיפור של בית הספר חנות האיפור של בית הספר
פינה בחדר יועצי הלימודים פינה בחדר יועצי הלימודים
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה