מגמת איפור

קורס איפור- SPECIAL EFFECTS

משך הקורס: 5.5 חודשים
מספר מפגשים: 22 מפגשים
קהל יעד: מאפרים

מה לומדים בקורס?

קורס זה הוא אחד מתחומי ההתמחות המרתקים ביותר בין המסלולים הנלמדים ב"ירין שחף". במסגרת קורס SFX תלמד טכניקות ייחודיות לאיפור בתחומי טלוויזיה, פנטסיה ובמה. מאפר שהגיע מתחום איפור יופי לקורס זה יכנס לעולם איפור חדש ויגלה שאין גבול לדמיון במקצוע זה. תכנית הלימודים המקיפה ביותר בארץ כוללת שיעורים בנושאים: יסודות הרישום והפיסול, ציורי פנים, איפור דראג, איפור במה ותיאטרון, פיסול ותוספות מחומרים שונים כמו שעווה, לטקס, סילקון וג'לטין, הזקנה, פציעות, כוויות, הזקנה עבודה עם שיער ליצירת זקנים ושפמים, יצירת תבניות, פיסול שיניים בטכניקות שונות, יצירת לייפ קאסטינג (Life casting) ועוד.

הורד את תוכנית הלימודים


מי מלמד בקורס?

הקורס מונחה ומלווה ע"י טובי המורים בתחום, מאפרים ותיקים, מהשורה הראשונה ובעלי התמחות בהוראה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד. ירין שחף בוחר בקפדנות את צוות המורים ואף מלמד בקורס את שיעור הדראג.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?


לימודי התמחות במסגרת קורס זה מיועדים למאפרים בוגרי כל בתי הספר לאיפור, האוחזים בתעודת לימודי איפור מקצועי (בתחומי היופי, כלות וצילומי סטילס). זהו קורס איפור אידיאלי למאפרים, המעוניינים להתמחות בתחום מרתק במיוחד ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה שלהם. הלימודים במסגרת קורס זה אינם דורשים ידע מקדים בלימודי ציור או כל רקע אמנותי אחר.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבל - ערכה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. מוצרים בערכה זו משלימים את המוצרים של קורס האיפור המקצועי ובעזרתם ניתן לתרגל את כל האפקטים המיוחדים שנלמדים במהלך הקורס.


מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

קורס זה מעניק למאפרים התמחות בתחומים מבוקשים ביותר: סרטי קולנוע ,טלוויזיה, תיאטרון, תצוגות ועוד. מאפר יופי בלבד אינו יכול לספק את צורכי ההפקות אשר דורשות איפורים מסוג זה. כמו כן, מדובר בסוג איפור שנכנס בצעדי ענק גם אל חיי היומיום. בעידן הנוכחי של חתונות קונספט, דוכני איפור בימי הולדת והפקות פרטיות במועדונים – הגבולות מיטשטשים וכל הפקה קטנה או בינונית היא פוטנציאל לתעסוקה בתחום איפורי גוף ופנטסיה. עולם הדמיון שייך היום לכולם!

מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר ?

• במסגרת קורס זה מתקיים יום צילום, במהלכו צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק האיפור.
• בוגרי מסלול זה אשר יסיימו בהצטיינות ישלחו ע"י בית הספר לסטאז' במגוון תחומים: הפקות טלוויזיה, מגזינים, תצוגות אופנה ועוד..
• בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו : אתר אינטרנט אישי בעל ממשק פשוט ונוח לתפעול ו- 5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתוכנית הלימודים הרגילה.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס SFX, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
שיעורי חיזוק ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי- ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 


איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודה בינלאומית בהתמחות לאיפורי קולנוע במה ותאטרון.


לחץ לקבלת תוכנית הלימודים 

איפור: קייסי מוסמן צילום: יעל בר כהן לסטודיו ירין שחף איפור: קייסי מוסמן צילום: יעל בר כהן לסטודיו ירין שחף
איפור: ירין שחף, קייסי מוסמן צילום: מיכה קיזנר לסטודיו ירין שחף איפור: ירין שחף, קייסי מוסמן צילום: מיכה קיזנר לסטודיו ירין שחף
מתוך עבודות תלמידים מתוך עבודות תלמידים
קורס איפור- SPECIAL EFFECTS  
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה