מגמת איפור

קורס איפור כלות ואופנה למאפרים

משך הקורס: חודשיים
מספר מפגשים: 8 מפגשים
קהל יעד: מאפרים

מה לומדים בקורס?

מסלול המתקדמים לאיפור כלות ואופנה מהווה שלב מעמיק יותר של לימוד איפור יופי, שהבסיס שלו נרכש במסלול ה-PRO. תכנית הלימודים של קורס זה מגוונת ומתבססת על סגנונות וטכניקות אישיים שפיתחו מיטב מאפרי האופנה וכלות בארץ.
קורס כלות ואופנה למתקדמים נחשב להתמחות שימושית ביותר מכיוון שלימודי האיפור בקורס זה מכילים טכניקות מתקדמות ומהמובילות בארץ, הן מבחינת תעשיית האופנה והן מבחינת עולם הכלות.

מי מלמד בקורס?

בקורס זה מלמדים ה"כוכבים" הבולטים ביותר בארץ בעולם איפורי היופי והאופנה. כל מורה מעניק לתלמידים את השיטות והטיפים המאפיינים את עבודתו וסגנונו האישי.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

לימוד איפור בקורס מתקדם שכזה מיועד למאפרים, בוגרי כל בתי ספר לאיפור, האוחזים בתעודת לימודי איפור מקצועי (בתחומי היופי, כלות וצילומי סטילס), אשר מעוניינים להתמחות ולעסוק באיפור אופנה, כלות, איפורי ערב ואיפורים לאירועים שונים.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבל - ערכה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. מוצרים בערכה זו משלימים את המוצרים של קורס האיפור המקצועי.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בסיום הקורס מצוידים המאפרים במיומנויות וכלים, שיתרמו משמעותית להשתלבותם בענף האיפור בכלל ובענף איפור האופנה, הכלות והאירועים בפרט. מדובר בקורס לימודי איפור, שסולל את הדרך לתעשיית האופנה בארץ ולאינספור חופות ואירועי ערב.

מה הכלים שמקבלים מבית הספר לתעסוקה בתחום?

  • במסגרת קורס זה מתקיים יום צילום, במהלכו צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על פניהן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק האיפור.
  • בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו : אתר אינטרנט אישי בעל ממשק פשוט ונוח לתפעול ו- 5 השתלמויות מקצועיות בנוסף לתוכנית הלימודים הרגילה. 

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום.
מעבר לתכנית הלימודים של קורס כלות ואופנה למאפרים, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
שיעורי חיזוק ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי- ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודת התמחות בתחום אשר תתווסף לתעודות הקודמות שקיבל התלמיד במסגרת לימודי איפור היופי.
תעודות אלה מאפשרות למאפרים להשתלב בהצלחה באחד התחומים הפופולאריים ביותר בענף האיפור.

 לחץ לקבלת תוכנית הלימודים 

ירין שחף בזמן איפור ירין שחף בזמן איפור
חדר ה"מוזה" חדר ה"מוזה"
מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף
פינה בחדר ה"מוזה" פינה בחדר ה"מוזה"
מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף מתוך מגזין התחזיות של ירין שחף
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה