מגמת תסרוקות

קורס עיצוב תסרוקות - PRO

משך הקורס: 5.5 חודשים
מספר מפגשים: 22 מפגשים
קהל יעד: 18+

מה לומדים בקורס?

לבית-סיפרנו יש את תכנית הלימודים המקיפה והיסודית ביותר בעיצוב התסרוקות. התכנית נבנתה על בסיס מחקר מקיף ויסודי על הצרכים של המבקשים ללמוד ועל הידע המוצע בשוק. התכנית כוללת: התאמת התסרוקת למבנה הפנים, לימוד טכניקות של ניפוחי שיער, עיצובי שיער פיסוליים , שזירת תוספות, תסרוקות בהשראת תקופות, קליעת צמות צמודות וחופשיות, תוספות שיחער ועוד ועוד. הלימודים כוללים חלק תיאורטי וחלק מעשי, כאשר מערך השיעורים בקורס נבנה כנדבך על גבי נדבך , עד לתסרוקות המובילות והטרנדיות בעולם עיצוב השיער. 

הורד את תוכנית הלימודים

 

מי מלמד בקורס?

את שיעורי עיצוב השיער מנחים מעצבי שיער מובילים, המתמחים בתסרוקות הנדרשות בעולם הכלות והאופנה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

 

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

לא נדרש ידע קודם כדי ללמוד עיצוב תסרוקות. הקורס מכיל תכנים מקיפים אודות התחום, החל מהבסיס הכולל לימוד פאנים ועיצובי בייביליס ועד לבניית תסרוקות מורכבות. במהלך הקורס ניתנים כלים רבים המכשירים כל אחד ואחת להיות מעצב תסרוקות לתחום כלות וערב ועד להפקות אופנה ומגזינים. התכנים הנלמדים בשיעור בנויים לכלל האנשים המבקשים לעסוק בעיצוב תסרוקות. במידה ויש ברשותכם מקצוע נוסף העוסק בתחום היופי, עיצוב התסרוקות יכול להוות השלמה נפלאה ומקור להכנסה נוספת.

 

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבל - ערכה המכילה את האביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. ערכת השיער כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

אפשרויות התעסוקה עם סיום הקורס מגוונות ביותר. ניתן לעבוד כמעצבי תסרוקות בסלוני כלות, הפקות אופנה ופרסומות, תוכניות טלויזיה וסרטים. אנשים העוסקים במקצוע נוסף מתחום היופי, כמו איפור למשל, קורס זה יאפשר הגדלת אפשרויות התעסוקה. כלות רבות מעדיפות איש מקצוע אחד שיבצע עבורן את השירותים הקשורים ליום החתונה (שיער ואיפור). בנוסף הפקות אופנה רבות ישמחו לצרף להפקה איש מקצוע שיש לו נגיעה לכמה תחומים של עולם היופי.

 

מה הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמעצב שיער?

המסלול כולל 2 ימי צילום, במהלכם צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על שערן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק הביוטי.

 

 מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של הקורס, התלמידים והבוגרים זוכים לשירותים מעשירים נוספים:

  • שיעורי חיזוק ללא הגבלה במהלך הקורס ולאחריו, לטובת שיפור הטכניקה האישית- ללא תשלום. 
  • ימי צילום נוספים בסטודיו מקצועי בעזרתם תוכלו להעשיר את תיק העבודות שלכם ללא עלות למשך שנתיים.

 

איזה הטבות מקבלים?

התנדבות בפרויקט "ירין שחף למען הקהילה" מעניקה:

חבילת הטבות לשיווק עצמי בשווי 4580 ש"ח הכוללת:

  • עד 20 ימי צילום, שווי ההטבה 3,000 ₪ (20*150 ₪)

  • 5 השתלמויות ★, שווי ההטבה 1,100 ₪ (5*220 ₪)

  • 3 אימונים עסקיים, שווי ההטבה 480 ₪ (3*160 ₪)

    כל ההטבות תקפות עד שנתיים מסיום הלימודים.

 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלים התלמידים 2 תעודות:

תעודת עיצוב תסרוקות בינלאומית - מוענקת בסיום הלימודים.
תעודת השתלמות מטעם משרד התמ"ת - משרד התמ"ת מעניק לבוגרים, שסיימו את מסלול ה-PRO תוך עמידה בכל הדרישות – תעודת השתלמות בעיצוב תסרוקות ממדינת ישראל. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרים, שזוכים לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לעיצוב תסרוקות.

 

 

לחץ לקבלת תוכנית הלימודים

 

קורס עיצוב תסרוקות - PRO  
קורס עיצוב תסרוקות - PRO  
קורס עיצוב תסרוקות - PRO  
קורס עיצוב תסרוקות - PRO  
לפרטים נוספים:
שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
טלפון
טלפון הינו שדה חובה