החנות של המאפרים בישראל – Online store

משך הקורס:

6 חודשים 

24 מפגשים 

קהל יעד:

18+

תעודות:

תעודה בינלאומית

תעודה ממשלתית

קורס עיצוב תסרוקות – PRO

מה לומדים בקורס?

לבית-ספרנו יש את תכנית הלימודים המקיפה והיסודית ביותר בעיצוב תסרוקות. התכנית נבנתה על בסיס מחקר מקיף ויסודי על הצרכים של המבקשים ללמוד ועל הידע המוצע בשוק. התכנית כוללת: התאמת התסרוקת למבנה הפנים, לימוד טכניקות של ניפוחי שיער, עיצובי שיער פיסוליים , שזירת תוספות, תסרוקות בהשראת תקופות, קליעת צמות צמודות וחופשיות, תוספות שיער ועוד. הלימודים כוללים חלק תיאורטי וחלק מעשי, כאשר מערך השיעורים בקורס נבנה כנדבך על גבי נדבך, עד לתסרוקות המובילות והטרנדיות בעולם עיצוב השיער. 

מי מלמד בקורס?

את שיעורי עיצוב השיער מנחים מעצבי שיער מובילים, המתמחים בתסרוקות הנדרשות בעולם הכלות והאופנה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

לא נדרש ידע קודם כדי ללמוד עיצוב תסרוקות. הקורס מכיל תכנים מקיפים אודות התחום, החל מהבסיס, הכולל לימוד פאנים ועיצובי בייביליס ועד לבניית תסרוקות מורכבות. במהלך הקורס ניתנים כלים רבים המכשירים כל אחד ואחת להיות מעצב תסרוקות לתחום כלות וערב ועד להפקות אופנה ומגזינים. התכנים הנלמדים בשיעור בנויים לכל מי שמבקש לעסוק בעיצוב תסרוקות. אם אתם עוסקים במקצוע נוסף בתחום היופי, עיצוב התסרוקות יכול להוות השלמה נפלאה ומקור להכנסה נוספת.

 

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבלי ערכה המכילה את האביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. ערכת השיער כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

אפשרויות התעסוקה עם סיום הקורס מגוונות ביותר. ניתן לעבוד כמעצבי תסרוקות בסלוני כלות, הפקות אופנה ופרסומות, תכניות טלוויזיה וסרטים. כיום, כלות רבות מעדיפות איש מקצוע אחד שיבצע עבורן את שירותי היופי הקשורים ליום החתונה (שיער ואיפור). לכן עבור העוסקים במקצוע נוסף מתחום היופי, כמו איפור למשל, קורס זה יאפשר הגדלת אפשרויות התעסוקה. בנוסף לכך, הפקות אופנה רבות ישמחו לצרף להפקה איש מקצוע שיש לו נגיעה לכמה תחומים של עולם היופי.

 

מה הכלים שמעניק ביה”ס למינוף הקריירה כמעצב שיער?

  • המסלול כולל 2 ימי צילום, במהלכם צלם אופנה מקצועי מתעד את עבודות התלמידים כפי שבוצעו על שערן של מודליסטיות. תמונה ועוד תמונה יוצרות תיק עבודות מושלם, המהווה תנאי הכרחי להשתלבות בשוק הביוטי.
  • בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו: השתלמויות מקצועיות בשווי של 1250 ש”ח בנוסף לתכנית הלימודים הרגילה ו-20 ימי צילום (תקף לשנתיים מיום ההתנדבות).

מה מייחד את “ירין שחף” מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של קורס לתסרוקות במסלול PRO, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הביטחון המקצועי- ללא תשלום. 
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט “ירין שחף למען הקהילה” בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות. 

 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלים התלמידים 2 תעודות:

תעודת עיצוב תסרוקות בינלאומית – מוענקת בסיום הלימודים.
תעודת השתלמות ממשלתית – תעודה תוענק לבוגרים שסיימו את מסלול ה-PRO, תוך עמידה בכל הדרישות, תעודת השתלמות בעיצוב תסרוקות ממדינת ישראל. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרים, שזוכים לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לעיצוב תסרוקות.

לפרטים נוספים:
1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
רק נשאר למלא פרטים ותוכנית הלימודים בדרך אלייך

תודה רבה!
ניצור איתך קשר בקרוב

×
דילוג לתוכן