מזל טוב, הגיע היום החשוב של חייך, את רוצה להיראות במיטבך, ואת מחפשת את המקום הטוב והמקצועי ביותר לאיפור כלה. כמאפרים אנו יודעים כמה חשוב להתאים את איפור הכלה לאופייה ולדרישותיה, לשוות לה מראה זוהר ורענן, שישרוד לאורך כל האירוע וייראה כאילו אופרה זה עתה.

מי יאפר אותך? מי שתבחרי. ירין שחף בעצמו, או מאפרים בכירים מצוות ההדרכה בביה"ס. אנו מאמינים, כי חשיבות המקום והצוות איתו תעברי את החוויה הוא משמעותי לא פחות, וכי החוויה צריכה להיות נעימה מהנה וסובבת סביבך, שכן זהו יומך המיוחד.

עם ירין שחף וצוות המאפרים תהיי בידיים מקצועיות, תוך הקשבה לצרכייך ולבקשותייך. ביום הקסום בחייך, נגיש לך ניסיון של שנים בתחום איפור כלות, וכמובן – יחס אישי וחם. נעשה הכל כדי שתהיי הכי יפה, הכי זוהרת והכי מיוחדת.

לתיאום פגישה ולמידע נוסף, מלאי פרטייך בטופס למטה :

לקבלת פרטים מלאי הטופס

שם פרטי
אנא הזן שם פרטי
שם משפחה
Invalid Input
טלפון
טלפון הינו שדה חובה
תאריך חתונה
תאריך חתונה הינו שדה חובה
מקום האירוע
Invalid Input
אני מתעניינת ב:
Invalid Input
אני מתעניינת ב:

סיפורי כלות

  • מתחתנת? ירין שחף והצוות עומדים...
    צוות מאפרי הכלות שלנו שמח להגיש לך: שנים של ניסיון באיפור כלות ומלוות, ביצועים מושלמים של איפור ערב זוהר, טאץ' מדהים של איפור שיגרום לך להתרגש... עוד לפני שתגיעי לחופה.
  • איזו כלה את רוצה להיות?...
    איזו כלה את רוצה להיות? את איה מהחנות "לולאות" אנו פוגשים בקורס הסטיילינג ב"ירין שחף", איה מעניקה לתלמידים חוויה קסומה ומארחת אותם בחנות מיוחדת בעלת קסם וניחוח מיוחד. השיעור מתמקד בסטיילינג לכלות, וחלקו מתקיים יחד עם איה, מעצבת אביזרי שיער, תכשיטים,...
  • כל הסודות לאיפור כלות
    אחת החוויות הכי מהנות של המאפר המקצועי הוא איפור כלות! כלה משקיעה המון מאמץ בכדי להראות נפלא ביום חתונתה ובחירת המאפר הנכון, חשובה מאוד להצלחת האירוע.