סוכנות המאפרים של הטובים ביותר

בין  מחלקות בית הספר של ירין שחף בתל אביב, מתנהלת לה בשיק וחן סוכנות המאפרים של בית הספר. תכניות הלימודים השונות הקיימות בבית הספר שמות דגש עיקרי על עבודה בתחום האיפור, עקב כך נולד הרצון והצורך לספק לבוגרי בית הספר הכוונה והדרכה, ולסייע להם בצעדיהם הראשונים בתעשית האיפור הישראלית.

בסוכנות ירין שחף משתמשים בידע, בקשרים ובניסיון של כ –  25 שנים בתעשיה על מנת לקדם את בוגרי בית הספר בלבד . גלי גרינפלד  דרייר, מנהלת סוכנות המאפרים: “מטרתה  של הסוכנות היא ליצור חיבור בין המאפרים המוכשרים שלנו לתעשיה בחוץ על ידי “פתיחת דלתות” בפני הבוגרים והענקת הזדמנות הוגנת להתקדם בתוך התעשיה”.

הסוכנות פועלת בכמה מישורים עיקריים ותחום עיסוקה מאוד מגוון. שילוב הבוגרים בעבודות שונות בתעשיה בא לידי ביטוי, בין היתר, בשליחת מאפרים לאפר  בתכניות טלויזיה שונות  (1 נגד 100, תכניות הבוקר של קשת ורשת בערוץ 2, ערוץ בייבי, פיילוטים לסדרות מקור ישראליות ועוד), רכישת ניסיון פרקטי באיפור באירועים המוניים (כגון אירועי המכביה , פתיחות גלריות, השקות מוצריי קוסמטיקה ואיפור  ואירועי חברה של ארגונים פרטיים), עבודות עבור מגזינים ומקומונים שונים  (טיים-אאוט, רייטינג, מנטה, ליידי גלובס ועוד), איפורי במה ותיאטרון (האופרה הישראלית, תיאטרון הרצליה, בית לסין, להקת צופי תל אביב) והעברת סדנאות איפור לארגונים וגופים שונים (חברות הייטק, מלונות דן, ערבי נשים בקניונים…).

אחד היתרונות הבולטים של סוכנות המאפרים הוא השם הטוב והניסיון העשיר העומד מאחורי בית הספר. כבר שנים ש”ירין שחף” נחשב למותג איכותי וקונצנזוס  בעולם האיפור הישראלי, עובדה התורמת רבות ליצירת הקשרים  ולשילוב של בוגרים במסגרות איכותיות שאיתן משתפת הסוכנות פעולה  כגון : “קשת”, “רשת”, “לאישה ברשת” (המגזין האינטרנטי של השבועון “לאשה”), רשת אפריל, ג’יימס ריצ’ארדסון, חברת שסטוביץ’, חברות האיפור המובילות “מאק” ו”מדינה מילאנו”, עיריית תל אביב  ועוד רבים וטובים. תנאי הקבלה לסוכנות מוסברים לתלמידים במסגרת תכנית הלימודים ולכל תלמיד ניתנת האפשרות להתקבל לסוכנות בתום הלימודים.

גלי גרינפלד דרייר: “אלמנט חשוב בשמירה על המקצועיות והיעילות של עבודת הסוכנות הוא שליחת מאפרים לעבודות על פי אפיונים מקצועיים ומיונם לפי תחומי התמחות ספציפיים. כל המאפרים חברי הסוכנות הינם בוגרים של בית הספר, כך שיש לנו קשר אישי איתם הנבנה עוד מתקופת הלימודים. אני מכירה כל מאפר בסוכנות באופן אישי כמו גם ברמה המקצועית, והדבר בהחלט תורם רבות ליצירת “שידוכים” מוצלחים בין המאפר הנכון לעבודה המושלמת עבורו ועבור הלקוח”.

גלילה לראש העמוד

don't call us.
we will coconut
you

organic pop up market store is heading your way​

1
2
קבל/י עכשיו לאימייל את תכנית הלימודים
המשך
עוד צעד אחד וסיימנו, מלאי את פרטיך ותוכנית הלימודים בדרך אליך!
הקודם
אישור הפרטים
דילוג לתוכן