פברואר 29

להיות ליידי גאגא

חג פורים, הוא רק סיבה למסיבה!

כמאפרים אנו חווים את חווית הצבע כמעט כל יום, ועדיין החג הצבעוני הזה, מאפשר לנו לתת ליצירתיות שלנו דרור, ולהתחפש כמעט בלי תחפושת...LOOK A LIKE, הינו שיעור מפתיע ומאתגר הנלמד במסגרת לימודי ההמשך, בבית הספר הגבוה למקצועות האיפור" ירין שחף".

 

את השיעור מעבירה המאפרת הילה אלקיים מאפרת בארץ נהדרת, כמידי שבוע היא יוצרת דמויות שונות, כפילים ועוד. הילה היא מורה בצוות ההוראה ומתמחה במקצועות האיפור.

קבלו את ליידי גאגא, כוכבת הפופ הכי מפתיעה של השנה, הידועה כפרפור מרית בלתי נשכחת.

הפקת LOOK ALIKE, צעד אחר צעד וכן- כדאי לנסות בבית! 

צעד 1: מריחת בסיס מייק  אפ, על כל הפנים בעזרת מברשת/ספוגית/היד.

צעד 2: פידור המייק-אפ  בעזרת מברשת או כרית פידור לקיבוע המייק אפ.

צעד 3: הנחת צללית שחורה בפינה החיצונית של העין ובשקע העין  על מנת להדגיש את מבנה העין.

צעד 4:  הנחת צללית לבנה על גלגל העין בטפיחות.

צעד 5:  הנחת תיחום תחתון עם צללית שחורה מתחת לקו הריסים התחתונות, שרטוט איליינר שחור  בעפעף העליון. הנחת עפרון לבן במעקה העין (בתוך העין) להגדלת מראה העין.

צעד 6:  מריחת  מסקרה שחורה והדבקת  ריסים מלאכותיים גם מעל העין וגם מתחת לעין בעזרת דבק ריסים.

צעד 7:  הנחת  סומק ורדרד על תפוחי הלחיים.

צעד  8 : ליצירת שפתיים כמו של גאגא יש למרוח מייק - אפ על השפתיים על מנת לטשטש את גבולות השפתיים ואז לצייר שפתיים חדשות, קטנות יותר  לתוצאה מוצלחת מומלץ  להשתמש  במברשת שפתיים.

להשלמת המראה, תוכלו להצטייד בפאה בלונדינית, ויש לכם תחפושת עדכנית ומקורית!

על ההפקה הנהדרת הזו אחראים:

צילום ואיפור - הילה אלקיים

סטיילינג – מתן סבג,לוק ראשון: חולצה,שמלה שחורה,חגורה : מיס גיישה

דוגמניות – הגר קליין ורוקסן קולטון

ע.צלם – חן טובי ונטלי זריקר

שיער – יניב פרדו

 

כתבות נוספות באותו נושא

 • איפור דראג
  נתחיל מהתחלה... דראג אם כן הינו כינוי סלנג ללבוש בעל משמעות סמלית כלשהי, לרוב הוא מתייחס ללבוש בגדים המזוהים עם אופי מגדרי השונה ממינו של המתלבש. כלומר גברים ילבשו בגדי נשים ולהפך, הופעות דראג היו קיימות כמעט בכל מדיה תרבותית.
 • קרחות שפמים ומה שבינהם
  בקורסי ההמשך הנלמדים בבית הספר מתקיים לו שיעור מיוחד, שיעור בהנחייתה של מיכל שביט, מאפרת ותיקה בתחום התיאטרון והבמה.
 • הדליקו את האור האיפור כבר...
    כמו כל שנה מגיע החג שלפני הכול זוכרים לו את כמות הקלוריות בכל סופגנייה שנאכלת לה בהנאה. כמו בכל שנה אנו מדליקים את החנוכייה ומקווים שאולי השנה יקרה גם לנו נס פח השמן...רק משאלה אחת קטנה... אז הוא כבר כאן, חג האורות, חג המשאלות, חג המסמל בצורה...
 • גרפיטי, איפור ומה שבניהם
  זה לא סוד שאומנות הרחוב הידועה בשם "גרפיטי", זו שהייתה מחתרתית ומרדנית, קיבלה עיטור כבוד והפכה עם השנים לחלק בלתי נפרד מעולם האומנות. אמני גרפיטי רבים, מוצאים את פיסת "הקנבס " שלהם על קירות, בניינים, תמרורים ועוד. גרפיטי הפך לאומנות של ממש, על אף היו...
 • איפור על פי אמירה חברתית...
  זה קורה לעיתים קרובות,  שתלמידי קורס האיפור המקצועי, משתמשים בפלטפורמת הלימודים בבית הספר יחד עם הידע הטכני המקיף אותם ויוצרים איפור עם אמירה חברתית חדשה. אנחנו חושבים שזה חשוב ונפלא, לתת דרור ליצירתיות ובעיקר לתוכן אותו יוצק כל תלמיד אל עבודות ...
 • השראה ואיפור מקצועי
  לימור מילס, אני בת 21 וחצי, מאלפי מנשה, סיימתי זה מכבר את הקורס ב"ירין שחף" והציגה עבודת איפור עוצרת נשימה מעבר להיותה מאפרת מוכשרת היא עוסקת כדוגמנית מקצועית בארץ ובחו"ל, רקדנית סלסה מקצועית ועוד.
 • עולם האיפור - לא מה...
  עולם האיפור, הוא עולם צבעוני ומיוחד ולו פנים רבות ומגוונות. זה מתחיל בקורס איפור ביוטי בו נלמדים כל הסודות, הטריקים והטכניקות לאיפורי כלות וערב, הפקות אופנה ועוד.