רוצה ללמוד את תחום הביוטי? מגיע לך

קורס איפור לכלות וערב למגזר הדתי - BEAUTY

משך הקורס:

13 מפגשים

קהל יעד:

15+

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס?

בקורס זה תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות. מסלול ירין שחף – ביוטי למגזר הדתי נבנה והותאם במיוחד לצרכי ציבור הנשים הדתי והוא נערך באווירה שהולמת את הצרכים הייחודיים של התלמידות מהמגזר הזה.  

בקורס תוכלי להתמחות באיפורי יופי, איפור כלות ואיפור לאירועים. במהלך הקורס תרכשי מגוון טכניקות עבודה ממיטב המורות שיקפידו ללמד אותך שלל אלמנטים וסגנונות איפור עדכניים, שנחשבים למילה האחרונה בתחום היופי, בשילוב עם סגנונות האיפור לאירועים הנהוגים והמקובלים בקרב הציבור הדתי, כך שבסיומו  של הקורס יהיו לך הכלים בכדי לגבש טכניקה אישית משלך.


חלק מתכני הקורס יעסקו בהיכרות עם עולם האיפור, טיפוח העור, מורפולוגיה, איפור עמיד לכלות, מלוותיהן ואיפור עמיד לקראת שבת, איפור עור בוגר, התאמת צבעים ועוד.

מי מלמד בקורס?

על מנת לשמור על אווירה הולמת בקורס, אנו מקפידים כי צוות ההוראה וההדרכה ימנה נשים בלבד. מדובר במורות הטובות והמובילות מהשורה הראשונה בתחומן, בעלות התמחות בהוראת המקצוע. כל נשות הצוות שלנו משלבות גישה מקצועית בלתי מתפשרת המשולבת ביחס חם לכל תלמידה ותלמידה.

ירין שחף עצמו בוחר בקפדנות את צוות המורות ומלמד בקורס את השיעורים המתקדמים. בנוסף, בסיום הלימודים מקפיד ירין שחף לפגוש כל תלמידה לפגישה אישית לטובת מעקב ובדיקת הישגים. חשוב לציין כי הפגישות בקורס זה נערכות בפורום של זוג תלמידות בכל מפגש עם ירין עצמו, למניעת כל חשש של ייחוד. 

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס?

המסלול מתאים לכל מי שמבקשת להגשים חלום ולהיות חלק מעולם האיפור המקצועי ולהפוך למאפרת לאירועים ללא כל ניסיון קודם. כמו כן, מסלול לימודים זה מתאים לכל אוהבות תחום היופי והאסתטיקה, המעוניינות לשדרג ולמקצע את הידע הקיים ברשותן. שערי המסלול יקדמו בברכה כל אישה שמקצוע האיפור הוא משאת נפשה וכל אחת שמעוניינות להפוך את האיפור למקצוע העיקרי שלה, לצד אלה המעוניינות במקצוע האיפור כעיסוק משני וגם  אלה המעוניינות להעשיר את הידע שלהן באמצעות לימודים חווייתיים באווירה הולמת המותאמת לקהל הנשים הדתי.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

עם פתיחת הקורס תקבלי – ערכה עשירה המכילה את מוצרי האיפור והאביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. כשהרכבנו את הערכה חשבנו על כל פרט ועל כן ערכת מוצרי האיפור כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה. הערכה נבנתה מתוך חשיבה מעמיקה על מה שנדרש למאפרת כדי לעבוד ולהשיג תוצאות מוצלחות. הערכה כוללת מגוון מוצרים שנבחרו בקפידה: סט מברשות, גווני מייק-אפ שונים, קונסילרים, צלליות, שפתונים, גלוסים, פודרות, עפרונות, ספוגיות למייק-אפ, פאף, פודרה ועוד.

מהם הכלים שמעניק ביה"ס למינוף הקריירה כמאפר ?

  • השתלמויות מקצועיות – כל תלמיד מקבל 1,250 ש"ח לטובת השתלמויות מקצועיות, הן בנושא של הקורס והן בנושאים משלימים מעולם הביוטי.
  • ימי צילום – כל תלמיד מקבל 20 ימי צילום בסטודיו בית הספר לצורך בניית תיק עבודות מקצועי.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

בוגרות מסלול ביוטי למגזר הדתי יכולות לעסוק כעצמאיות ולהתפתח בתחום איפורי הכלות והערב או כשכירות בחברות קוסמטיקה, בסלוני כלות וכו'. תכנית הלימודים נבנתה במטרה לאפשר לכל בוגרות  הקורס להשתלב ברמה המקצועית ולהצליח בתחום. בקורס האיפור תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות, תוך שילוב אורחות חיים ושגרת חיים מקצועית ואישית כאחד. 

איזה תעודות מעניק בית הספר?

במסלול זה מקבלות התלמידות תעודת התמחות בינלאומית באיפור ערב ואיפור כלות. תעודה זו מגדילה את אפשרויות התעסוקה של הבוגרות, שזוכות לכבוד ולהכרה כמי שלמדו באחד מבתי הספר המובילים לאיפור מקצועי.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

בית הספר אינו חברת איפור ובתכנית הלימודים מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור הגדולות והמובילות בתחום, כך שכתלמידה מן המניין את תיחשפי למגוון חברות איפור מקסימלי.

מעבר לתכנית הלימודים של קורס לאיפור במסלול BEAUTY למגזר הדתי, התלמידות והבוגרות זוכות לשירות נוסף: סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הביטחון המקצועי – ללא תשלום.

בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת, והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה", בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים בקרב אוכלוסיות מוחלשות.

לפרטים נוספים:

לקבלת מתנה

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים​

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן