דצמבר 27

איפור מקצועי לנשים בוגרות

הנמיכי ציפיות

מראה איפור, מקצועי ככל שיהיה, לא יראה זהה על לקוחה בת 30 ועל לקוחה בת 60. עלייך להנמיך ציפיות – ולעבוד עם מה שהטבע מכתיב!

אם ללקוחה שלך יש עור מקומט מאוד, עלייך להפנים ששום כמות של איפור לא תסתיר את עובדת היותה מבוגרת ולהשתמש בטכניקות איפור על מנת להחמיא לתווי הפנים האחרים של הלקוחה. השאיפה באיפור נשים בוגרות הוא ליצור מראה מחמיא שיראה שונה מהמראה ההתחלתי – ולא לנסות ליצור מראה איפור "מושלם".

אפרי את העיניים לפני הנחת הבסיס

באיפור נשים בוגרות, קשה יותר לנקות שאריות של צלליות ואבקות אחרות שלכלכו את בסיס האיפור ולכן – סיימי את מלאכת איפור העיניים לפני הנחת בסיס האיפור. כך יתקבל מראה נקי ללא צורך ב"תיקונים" מיותרים.

העדיפי תמיד להשתמש באיפור במרקם "מאט"

צלליות או סמקים מבריקים נוטים להדגיש קמטים ובדרך כלל אינם מחמיאים לעור בוגר. העדיפי תמיד להשתמש במוצרים במרקם מאט. אם הלקוחה שלך בכל זאת מבקשת מראה חגיגי יותר, השתמשי בעדינות ובמתינות באבקת יהלומים על מנת להעניק מראה מנצנץ לצלליות.

השתמשי בכמות מינימלית של בסיס איפור (מייק-אפ) ופודרה

"עומס יתר" של בסיס איפור יכול ליצור מראה "כבד" ובמקום להחמיא לאיפור, הוא עלול להשיג תוצאה הפוכה על ידי הדגשת הקמטים בעור. השתמשי בבסיס איפור בעל כושר כיסוי גבוה, בכמות מינימלית להשגת התוצאה הרצויה. זכרי – תמיד תוכלי להוסיף מייקאפ בשלב מאוחר יותר של האיפור.

לסיכום – איפור נשים בוגרות מצריך רגישות יתר בכל הנוגע לחומרי האיפור ולאופן הנחתם על הפנים. חשוב לזכור שיותר מכל סגנון איפור אחר, לניסיון יש משקל רב בהשגת תוצאה מיטבית באיפור נשים בוגרות ולכן חשוב לתרגל את הטכניקות באיפור זה כמה שיותר.

כתבות נוספות באותו נושא

 • איפור מורפולוגי
  ירין שחף מתארח  בתכניתו של משה דץ ומסביר הכל על איפור מורפולוגי
 • איפור יופי קלאסי
  איך הכל התחיל? איפור יופי קלאסי שואב השראה מהאיפור ההוליוודי של שנות ה-50, שכבש את העולם המערבי בסערה דרך מסכי הקולנוע. פניהן של כוכבות הקולנוע היו צריכות להיראות מושלמות ונטולות פגמים כדי להיראות היטב על המסך הגדול. צורך זה הוליד תרבות איפור חדשה, ...
 • חיסכון באיפור
  ירין שחף מתארח בתכנית "באנו ליהנות" בערוץ 10 וחושף טיפים לחיסכון באיפור
 • איפור לראיון עבודה
  ירין שחף מתארח בתכנית "סדר יום חדש" ומגלה הכל על איפור לראיון עבודה
 • חידושים בעולם האיפור
  ירין שחף מתארח בערוץ 10 ומביא את החידושים והטרנדים המובילים בעולם האיפור
 • שיווק בעולם היופי
  סיימתם את קורס האיפור המקצועי, חוויה מרגשת ליוותה אתכם במשך כמה חודשים, ארגז כלי העבודה שלכם מלא בכל טוב... חממת בית הספר הגבוה למקצועות האיפור "ירין שחף", משחררת את גוזליה לעולם הגדול... נשמע מפחיד? איך מתחילים? מה עושים? לפני שאתם נכנסים ללחץ....
 • ירין שחף מתארח בערוץ 10...
  ירין שחף מתארח בתכניתו של משה דץ "באנו ליהנות" ומסביר הכל על איפור לנערות