מאי 07

Medical Chic - Fashion and beauty trend forecast 2019/20

|||| ||||

ירין שחף עוסק בימים אלו ביצירת תחזיות טרנדים לשנים 2019/20. אופנאים, מאפרים, סטייליסטים ומעצבים עובדים ויוצרים את הקולקציות שלהם בהתאם לתחזיות שיוצרים טרנדולוגים.
ירין שחף רואה בעולם הרפואה כגורם משפיע משמעותי במראות הביגוד והאיפור שילוו אותנו בשנים הקרובות.
הנה הצצה לתחזית ולתמונות המתלוות אליה.

 

התחזית

עולם הרפואה, על כל ענפיו, אחראי על איכות החיים של האנושות.

ככל שעולם הרפואה מתקדם ומתפתח, האנושות חווה חיים ארוכים ולרוב, איכותיים יותר.


איך נוצרה התחזית?

כמעט מבלי להרגיש, אנחנו סובבים סביב נושא ה medical chic.

מקצוע הרפואה נחשב למקצוע מבוקש, חקר הרפואה וערכן הכלכלי של חברות התרופות, ממריצים אנשים איכותיים ובעלי חזון- להצטרף אליו.

עולם הרפואה גם מקיף את תרבות ופעילות הפנאי אותה אנו צורכים: סרטים וסדרות טלויזיה רבים עוסקים בתוכן זה ובתי חולים הפכו להיות זירות התרחשות לסדרות דרמה ומתח.

הסדרה המיתולוגית Grey's Anatomy הכתה גלים בכל העולם ועדיין נחשבת לסדרת קאלט.

הסרטa cure for wellness" " של הבימאי Gore Verbinski הוסיף עוד נופך מותח ודרמטי לעולם הרפואה.

גם במדינות קטנות משודרות סדרות העוסקות בהווי בתי חולים. בישראל, אגם רודברג, כיכבה בסדרה "חיים לרגע" ששודרה ב"הוט".

 Yarin Shahaf trends forecast

ירין שחף, חזאי טרנדים מתל-אביב ומנהל ארגון העוסק בתחזיות טרנדים לעולמות האופנה והיופי,

מנבא שה- medical chic יתן אותותיו במגוון רחב של תחומי עיצוב כמו: אופנה, איפור, סטיילינג ועיצוב פנים.

מקורות ההשראה לצבעים, מרקמים, בדים ומוצרי יופי של התחזית:

בדי חבישה, תחבושות, פלסטרים.

צילומי רנטגן.

פרוטזות וחלקי גוף תותבים.

ציוד סטרילי ואביזרי מעבדה.
textile medical chic

---

Forecast

The world of medicine and all its branches is responsible for human quality of life. The more the world of medicine advances and develops, humanity experiences a longer and in many cases higher quality life.

How was the forecast formed?
Almost without noting, we are dealing with the subject of medical chic. The medical profession is considered a demanded profession, medical research and the value of pharmaceutical companies drive high-quality, visionary people to join it.

The world of medicine also includes recreational culture and activities we consume: many movies and TV series deal with this content and hospitals have become scenery for drama and action series. The mythological series Grey's Anatomy made waves worldwide and is still considered a cult series. The move A Cure for Wellness by director Gore Verbinski added a tense and dramatic aspect to the world of medicine.

Even smaller countries broadcast shows that deal with hospital life. In Israel, Agam Rodberg starred in the series Life for a Moment broadcast on HOT.

Yarin Shahaf, trend forecaster from Tel Aviv who manages an enterprise that deals with forecasting trends for the realms of fashion and beauty forecasts medical chic will be expressed in a wide range of design fields including: fashion, makeup, styling and interior design.

Medical Chic - Fashion and beauty trend forecast 2019/20

Sources of inspiration for the forecast colors, textures, textiles and beauty products:

Bandages, dressing, plaster

X-rays

Prosthesis and replacement limbs

Sterile equipment and laboratory accessories

כתבות נוספות באותו נושא

 • המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי
  המיתולוגיה היוונית ואיפור מקצועי החג האהוב על המאפרים הגיע, ועימו מגוון רעיונות, השראות וחלומות המתגבשים להם אט, אט לכדי יצירות איפור צבעוניות ומושקעות. זה לא סוד שבבית הספר למקצועות היופי של "ירין שחף" חג הפורים הוא רק סיבה "רשמית" לחגיגה… כאן מסתו...
 • הדרכה בנושא שילובי צבעים באיפור...
  ירין שחף מארח את טל פניקס, מדריכה בבית הספר להדרכה בנושא שילובי צבעים באיפור.
 • טרנדים לקיץ 2014
  צבעי פסטל ענוגים כל מאפרת יודעת שהקיץ האחרון נשלט על ידי צבעי פסטל בגרסת האקסטרים שלהם. הצבעוניות העזה ממשיכה איתנו גם לקיץ הקרוב– בגרסה מעודנת יותר. צלליות בגווני גלידה הן הטרנד החם של הקיץ הקרוב, והן יראו הכי טוב אם יונחו על גבי בסיס (מייק-אפ) בהי...
 • סיפור ההצלחה של משה קסטוריאנו...
  מאחורי כל הפקה מושקעת עומד סטייליסט עם חזון שיודע לתפור מא' ועד ת' את כל הפרטים הדרושים להגשמת חזון היצירה. ואם עסקינן בפרובוקטור יצירתי ונטול מעצורים, אין ספק כי התוצאה הסופית תרקיע שחקים ותכבוש גבולות חדשים של מקוריות ותעוזה.מוזמנים להכיר את משה קס...
 • איפור יופי קלאסי
  איך הכל התחיל? איפור יופי קלאסי שואב השראה מהאיפור ההוליוודי של שנות ה-50, שכבש את העולם המערבי בסערה דרך מסכי הקולנוע. פניהן של כוכבות הקולנוע היו צריכות להיראות מושלמות ונטולות פגמים כדי להיראות היטב על המסך הגדול. צורך זה הוליד תרבות איפור חדשה, ...
 • ירין שחף מלמד בגרמניה
  בחודש האחרון שוב טסתי לברלין ( בפעם המי יודע כמה ) בכדי להעביר שעור לבוגרי בית ספר לאיפור. בד"כ שאני מגיע לגרמניה, אני מנסה לתאם את ההרצאות שלי ב 2 בתי ספר לאיפור.
 • הדרכה בנושא טרנדים באיפור לחורף...
  ירין שחף מארח את שירה סבאג מדריכה בבית הספר, להדרכה בנושא: טרנדים באיפור לחורף 2016
 • תחזיות היופי ועיצוב גבות
  "העיניים הן החלונות לנפש", משפט שאין חולקים עליו ואנו כמאפרים שמחים לאמץ כשאנו בוחרים להעניק דגש באיפור לאזור העיניים ופחות לאיפור השפתיים. כאנשי שיחה, ובעיקר בתקשורת היומיומית אנו מביטים איש לרעו הישר לעיניים ומיד יוצרים את הקשר הראשוני בעולם החברתי...
 • ההפקה שעשתה לנו את החודש...
  כמו בכל מקצוע בעולם, האנשים העוסקים במלאכה מתוך אהבה אמיתית הם אלה המגיעים לתוצאות המרשימות ביותר. לפניכם הפקה מדהימה בה כל המשתתפים התכנסו לשם מטרה אחת בלבד: חדוות היצירה.
 • טיפים באיפור לכל כלה
  כבר החלטת – את לא תתחתני בלי איפור מקצועי! עכשיו את צריכה להכין את עצמך כדי להגיע אל כסא האיפור כשאת נינוחה, מסודרת ובטוחה. לשם כך עלייך לשנן כמה טיפים, שיאפשרו לך להיראות במיטבך ביום היפה בחייך.
 • כלות חורף 2014
  את האיפור של כלות 2014 , נפגוש מעט ביישני, שקט ובעיקר אצילי. מגמות האיפור בעולם היופי מצביעים על חזרה ליופי הטבעי והעור המושלם.